רשמי: סיטרואן C3 Aircross

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

יורשו של פיקאסו סיטרואן C3.

היה כבר C3 Aircross (aka C3 עבור יערנים), אבל זה הגיע רק בברזיל. ואז ראינו מוקדם יותר השנה, קונספט C-Aircross ועכשיו יש דור חדש, אשר אנו גם יכולים "ליהנות". אפילו יותר, זה יחליף את פיקאסו C3 C3 Aircross.

C3 Aircross הוא SUV קומפקטי, כמו רבים, ואת מיקומו תחת קקטוס C4 הידוע. זה קקטוס C4 הוא להיט, אז לימון נשאר לזרות עם פרטי פלסטיק / גומי. בהשוואת הקקטוס הוא בצד של C3 Aircross נשאר יחסית "נקי", אבל יש הרבה קצות פלסטיק נוכחיים לפתח אלרגיה. הברים בחלק האחורי אני מוצא או לועג שוב, זה יכול להיות יותר נע על הכביש .. אה, ג'ונגל עירוני! הצבעים של המסגרות, כובעי רכזת, מתל גג במראה הם כמובן כל להיות מותאמים אישית. בסך הכל ישנם 90 שילובי צבעים זמינים לשרת את האישיות ואת הטעם של הלקוח.

כידוע, אופל נרכש על ידי PSA. C3 Aircross זה ולכן גם מגיע עם תג אופל, שנקרא אופל Crossland-X. האם כדאי לי לבחור, אני אלך עבור סיטרואן זה!

מגוון המנוע כולל טק טהור 1.2 130 כ"ס. התגית היא טק טהור 82 כ"ס (שלושה צילינדרים). דיזל יכול לנסוע עם 100 או 120 כ"ס 1.6 BlueHDi (הילוכים ידניים). מחירים וזמינים הולנדיים (נובמבר) יוכרזו בקרוב.

עדכון: יש לנו תמונות נעות!