מה עושה כזה בובת מבחן ריסוק?

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

מבחני ריסוק מהווים חלק חשוב בהתפתחות של מכוניות, אבל באופן אישי אני חושב העיקרון לפיו לכל היותר 5 כוכבים ניתן להשיג מעט מיושנים. דגמים רבים עכשיו לקבל חמישה כוכבים, ואילו אתה לא יכול להגיד לי שכל הציון המקסימאלי הוא בטוח לא פחות. התוצאה תהיה טובה ביותר בשבילי להיות קצת יותר ניואנסים.

מותגים יוכלו לבחור יותר ממוקד אז להבדיל טוב יותר על ההיבט הבטחוני וצרכנים. יתר על כן, הבדיקות תמיד מבוצעות במהירות של 64 ק"מ / h, בזמן שהוא מעניין לדעת מה שנותר במהירות גבוהה אתה.

הבדיקות מבוצעות ההתרסקות במשך שנים עם בובות מבחן התרסקות. אלה "בובות" נעשות מתוחכמות יותר על מנת לקבל תמונה אמיתית יותר של מה שקורה בגוף במקרה של התנגשות.

יצרנית מכוניות כמו למשל GM משתמשת 200 סוגים שונים של בובות מבחן ההתרסקות. אלה באים בכל הצורות והגדלות, כוללים חיישנים 70 עד 80 מגרשים להקליט את ההשפעה של קריסה. החיישנים מודדים בכל שנייה 10000, מצב הדמה. זרם הנתונים מעובדים על ידי מערכת מחשב חזקה לתוך מידע שימושי.

זול הוא כזה botspop לא, כי את המחיר ליחידה יכול להיות עד 500,000 $, מרת 380,000 אירו, כך זהוב. עם זאת, הם לא להידחף כל כך מהר על ידי צוות בחזרה, כי שוק דמה כזה לא ימכור מהר תמורת מחיר נחמד. אז אתה יכול להרים יותר מנדטים הבוס, כי זה הרבה יותר טוב סחר. (ויה: egmcartech)