תזכיר פנימי זה משפיע פיג’ו 108, C1, Aygo [עודכן]

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

שלישיית מיני מפגיעת בעיות השעיה

כל המכוניות שיוצרו בעבר של שלישיית מיני-כביכול (פיג'ו 108, סיטרואן C1, טויוטה Aygo) הם עדיין לפני הסגרתם למוסך. בשל בעיה עם זרועות מתלה הקדמיות הם עלולים בשום פנים ואופן יוסגר. ההפקה היא הופסקה.

המכונית המודאגת לעמוד עצם הבריח לפני לא יכול לפגוש את המפרט, אשר יכולה להיות השפעה שלילית על הטיפול של המכונית. מבין כל כלי הרכב מיוצרים כבר הוקצו במדינות השונות מוכר / סוחרים / מפיצים צריכים להיות מוחלפים wishbones אותם לפני שהם יגיעו אל הלקוח.

ההחזרה, אשר על פי מסמכי פיג'ו פנימיים בידינו, מגיעה ברגע מביך מאוד; ממש לפני השקת הלקוחות של דגמים בנפח (בהמשך החודש) מתחיל. הייצור של מכוניות במפעל ב Kolin, צ'כיה, כבר נסגר עד להודעה חדשה, שממילא תוביל לעיכובים.

ברצוננו לומר, אז לא להתעקש יותר מדי על נסיעת מבחן על השקה, אבל כמובן שהבעיה היא שיש שנתפסה. יש סוחרים להשתמש מצבו המחמיר קבל רכב הדגמה בלבד עבור נסיעות מבחן כאשר ההחלפה התרחשה. בנוסף זרועות המנשא הם בעת ובעונה האחת את התאמת המושב וללחות האחורית הגבירה כקובץ נושאים חשובים, אבל אין נדון בהמשך בספרות.

קראנו את שלושת היבואנים להגיש תגובה כלשהי של הרוח יצאה ללקוחות. סיטרואן הוא לערוך חקירות, וטויוטה תמשיך לפנות אלינו. פיג'ו היה זמין למתן תגובה.

20-06 UPDATE, 08:30, תגובת טויוטה: Aygo יגיע סוחרים בתחילת יולי.
- ייצור במפעל הוא לא הפסיק.
- תחילתו של ההגשה אינה מתעכבת.
- כל טויוטה Aygo נבדקת ומותאם במידת צורך עם הרכיבים הנכונים לפני הלידה תתרחש ללקוחותינו.

UPDATE 20-06, 08:40, התגובה סיטרואן: על הפקת C1 -1 אכן היה מעורב בכמה דגמים של סטייה. מכוניות אלה מצוידים חלקי חילוף, ורק אז יועברו ללקוחות. יודגש כי המכוניות שלקוחות יקבלו מעולים: כדי. סיטרואן גם מכחיש כי ההפקה נעצרה בצ'כיה, הוא פועל "במלוא הקיטור," אומר סיטרואן הולנד. המסירה ללקוחות אינו מתעכב.

23-06 UPDATE, 11:20, תגובת פיג'ו: ההפקה הראשונה של פיג'ו 108 אנומליות כמה נמצאות אכן בסוף מאי ועכשיו לתקן את המצב. ההפקה היא לא נעצרה גם מפעילה כיום במלוא העוצמה. לעקוב אחר לקוחות אספקה.