מי קונה את אפרוג’ק R8 V10?

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

תנו זו R8 לך להרגיש כאילו אתה 10 מטרים?

DJ אפרוג'ק משתנה לעתים קרובות, מכוניות סוון קרמר של החלקה. מה? אה, רק שמעתי 2010 עבורי בטלפון ...

לפני זמן לא רב את תחביבי הפעימה עדיין RS6 ו Aventador שולחים את השביל, והוא לאחרונה מלא את החלל הזה עם פרארי F12 ברלינטה. יופי איטלקית זה היה מעיל שלנו כמעט מיד היכרות עם המוזרויות שלה, אך לא קיבלנו כל הודעה שהיא נעשית ימין בין ז'קט Berlinetta.

עם זאת אנו עושים היום, אפרוג'ק לשעבר הישנים האלה נגד. החברה מציעה את Facebooks כי המכונית rechtstreek מגיע אפרוג'ק. אבל אאודי לא מסולק 2013 על ידי DJ? מוזר.

זה ממילא חסר V10 R8 מ 2009, אשר היתה עטופה בניילון לבן על ידי JD המכס והוא מצויד במערכת הפליטה Akrapovic כולל שסתומים אפילו עבור ויברציות טובות יותר. יתר על כן, המכונית יש פחמן נוסף על מבחוץ ומבפנים, בלמים קרמיים, מצלמה אחורית וגלאי מכ"ם סטינגר טילי DSI אז אתה צריך שום מס נוסף המשולם על ידי התיבות המטורפות הללו לאורך הדרך. המפץ היקר & מערכת Olufsen היא, כמובן, של המפלגה. Gallardo מן אינגולשטדט עשה בסך הכל 51 870 קילומטרים. רק נחמד ושקט לעבוד ולנסוע בחזרה, אתה מכיר את הנוהל.

המכונית נמצאת Someren על מכירה של 85,500 יורו. מחיר זה הוא 495 יורו לא כולל עלויות משלוח אבל כולל ערבות שישה חודשים BOVAG. האם אתה רוצה שישה חודשים יותר בנהיגה מבלי לדאוג כי R-Tronic נכשלת לשלם 895 יורו אחר יותר.

נשאלת השאלה לגבי האם אתה רוצה לעשות את זה, החלק הקט לשעבר. מגיב חמוץ על הודעת פייסבוק מדיווחי המוכר מייד ברורים:

באומרו כי הוא אפר ג'ק מגיע, הוא מייד פחות מעניין ... האיש הזה לא יכול לשמור על מכונית די!

ובכן, יש יש יש יש משהו בדבריו. אבל ה- R8 יש לידע שלנו לא חרבה הוא חובב "כלומר, אלה ניק, אז זה כנראה Scheckheft lückenlos. אז, אתה דורך את ה- R8 המקורי או ללכת בכל מקרה עבור ה- R8 החדש החיוור מעט?

UPDATE: מכונית אפרוג'ק באותה תקופה הייתי קונה בחזרה, אבל אנחנו לא יכולים לאשר.

תודה Barend על הטיפ!