ממנוע על שחור יום שבת: מה לעשות?

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

אאודי A7 Sportback

ומה גורם לזה בכלל?

זה שחור יום שבת היום! כולם וילדיהם יש חגים, אז אנחנו אורזים את המכונית נוהרים לנפוש שמש באירופה. אני בעצמי מעריץ לא קטן בדרום צרפת, כמו גם המשפחה שלי. מי גם אוהב בדרום צרפת. אז אנחנו באופן קבוע ללכת, אתה מרגיש אותו מגיע, בדרום צרפת. ואכן, במהלך הנסיעה תוכל לראות את כולם עומדים. המכוניות הראשונות על הכתף. לעתים קרובות, בגלל אותה הסיבה: מנוע רץ התחממות יתר.

פרארי 360-355 Pech
צילום: raceboy23

לכן סקירה קצרה לגבי התחממות יתר מוטורי.

למה אני צריך לשלם תוספת עבור עונת החגים?

 • אתה נוהג מותח יותר
  אם אתה יוצא לחופשה, רוב הסיכויים כי תוכל לכסות מרחקים ארוכים מהרגיל. יעד חופשה קטנה גם ככה לנסוע כמה מאות קילומטרים. המנוע יעבוד יותר ובכך לפתח יותר חום.
 • זה חם
  9 מתוך 10 פעמים, נסיעות ברכב לכיוון דרום. זהו שם כמעט תמיד חם. היינו לפעמים שוכח מה הולנד האקלים פנטסטי יש למעשה עבור מנוע הבעירה הפנימי. בטמפרטורות נמוכות יחסית ולחות גבוהה. אם אתה הולך דרומה, חם והאוויר (לעתים קרובות) מייבש. שוב, המנוע יכול להיות יותר לסבול.
 • גובה יותר
  ככל שאתה הולך, מדלל את האוויר. בהולנד, אנו מבחינים אין באמת מאוד, עם ואלסרברג כפסגת המוחלט של 320 מטר מעל פני הים. אבל כשאתה הולך מעבר קילומטר או שניים (לא יעלה על הדעת באלפים), האוויר דליל ניכרת. כלומר, יתר על כן, במידה רבה שללו ידי הטמפרטורה הנמוכה יותר. אבל המנוע כמובן סבל הכי הרבה במהלך הטיפוס. המשקל צריך עדיין להיות עזר עד.
 • כבד חבילה
  אם אתה יוצא לחופשה, המכונית היא כבדה יותר מתמיד. אנחנו אוהבים הולנדיות כמה גדולות דירק ואן דה ברוק שקיות מלאות מצרכים. להוסיף את העובדה כי ישנם מספר אנשים ובהם לדאוג מטענם ולקחת את המשקל של המכונית עם 500 ק"ג רחוק. זה המון.

איך אני יכול לזהות כי המנוע שלי לחמם יותר מדי?

 • טמפרטורה. הטמפרטורה עצמה אינה מצוינת תמיד, אבל נמצא הסמן באמצע. אם המד שמאלה: כל הוא עדיין קר ואין מה לדאוג. אם המצביע ימינה אחרי האמצע, מומלץ להיזהר.
 • אור זה:

  הנורה

  כאשר מואר, קיימת בעיה חריפה עם הקירור. זוהי אזהרה כי המנוע עצמו, ההתקררות אינה שולטת. שים את המכונית מהר ככל האפשר בתוך שקט במקום בטוח.

 • עשן לבן מתחת למכסה המנוע.
  אם הנוזל הוא חם מדי, זה מתאדה. זה גלוי האדים הלבנים שאתה רואה. שוב, להפסיק מיד במקום בטוח המוטו.

הטמפרטורה עולה. מה אני יכול לעשות?
אתה יכול לראות מה הטמפרטורה היא הטמפרטורה. אם זה נמצא במגמת עלייה, אתה יכול לנקוט אמצעי זהירות. אתה יכול לתת את המנוע לאבד חלק החום שלה באמצעות המפוח להדליק מהר ככל האפשר. הם יכולים טוב יותר לבלות את החום פסול מנוע. זה מאוד לא נוח, אז פשוט לשים את החלונות פתוחים. שמור על מהירות ומהירות נמוכה כמו קבוע ככל האפשר. נסה להאיץ ככל האפשר. ואז המנוע מייצר כלומר חום נוסף (בגלל המנוע צריך לעבוד קשה יותר, אחרי הכל).

למבורגיני Gallardo
צילום:-הפקות KD

אני בפקק תנועה המרגשת איטי הטמפרטורה עולה. מה אני יכול לעשות?
כדאי לעלות מהר את הטמפרטורה, ללכת לתחנה הראשונה נתקלת. אפשר למנוע להתקרר, ואם יש צורך, עם נוזל קירור. האם הטמפרטורה לעלות מאוד שקטה ואין תחנת דלק באזור, יש עדיין אפשרות אחרת. משוך את שחרורו ברדס. אומנם החלקה הקדמית תעלה סנטימטר או שניים, אבל לא יכולה לפתוח אותו. זה לא כל כך הרבה לתת את האוויר הקר (אשר יכול אחרת לעזור). זה בעיקר כדי לבצע את האוויר החם. ככל שעולה מהירות, חשוב לסגור את מכסה המנוע שוב כדי למנוע סצנות GTA דמויות.

אני עוצר ברמזור אדום. מה אני יכול לעשות?
זה חל גם אם אתה בקובץ כי הוא לא זז. ברור שזה חשוב אז כדי לכבות את המנוע. מה שאתה יכול לעשות הוא מדי פעם לשים את הקשר ומדליק את המאוורר מלא על ההגדרה החמה. ואז להיפטר מנוע החום. זה לא נוח, אבל יעיל.

מקלארן 650S
קרדיט צילום: Jiltjes

אני רוצה למלא את נוזל הקירור. איך זה עובד?
הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא המנוע (ו נוזל הקירור) כדי לקרר. פעולה זו עשויה להימשך לפחות 15 עד 30 דקות. חשוב מאוד כי אתה עושה. החום הוא די עסוק סכנת כוויות היא משמעותית. יש נחמד זמן כדי לקבל נוזל קירור בתחנת התדלוק. על המאגר נוזל קירור לעתים קרובות ניתן לראות כיצד מלא הוא אמור לשבת. פתח את המכסה בעזרת מטלית (כדי למנוע כוויות). יוצקים את הנוזל בפנים. רצוי, עם משפך.

האם אוכל להשלים את המאגר נוזל קירור עם מים?
כתוצאת מי פְּקָק הוא פתרון. זהו פתרון טוב כי אתה באמת יכול לקרר את המנוע. נקודת הרתיחה של מים היא נמוכה מעט מזו של נוזל קירור. ההבדל הגדול הוא הקפיא כי נוזל הקירור נמוך בהרבה מים.

אבל מים הוא זול, קל למצוא ואת רוב הסיכויים שאתה כבר על הלוח. עם זאת, נוזל קירור תמיד עדיף. לא רק על ידי נקודת הרתיחה לעיל, אלא גם על ידי השאריות בקנה המידה ופסולת אחרים נשארים מאחור על ידי מים. אם אתה משתמש במים, לוודא שהוא טפח על ביקור הסוחר הבא וימלא עם נוזל קירור.

BMW 340i
צילום: ואוטר

מה אני יכול לשאת במקרה חירום?
בחלק הארוך הוא נדרש להביא אפוד כתום. אבל נדרש או לא, אם אתה נופל על שתיקה, זה תמיד מועיל להיות גלוי. כמובן, ערכת עזרה ראשונה היא שימושית, אתה עלול לפגוע בעצמך. הקפד לרסס אותם עם תמצית תה. אם אתם שורפים עם בדיקת נוזל הקירור, אתה יכול לתקן את הצריבה במהירות.

כמובן זה חכם להביא שפע של נוזל קירור ומים כדי לחדש. לעתים קרובות דחייה, אבל כפי שאתה גם קדימה.

מה עושה גלון של נוזל קירור סביב?
קצת בהתאם למיקום מסוים. ניתן להזמין את זה באינטרנט עבור 4 יורו לליטר. בתחנת דלק אז זה לוקח בערך עשירייה לליטר. בממוצע, מכונית יש מאגר של בין 4 ו 7 ליטר.

אאודי A7 Sportback
צילום: pro5p3r

איך אתה אומר "שלום, אני צריך נוזל קירור עבור המכונית שלי, בבקשה." בשפות אחרות?

 • צרפתית: בונז'ור, J'ai besoin du refroidissement המזומנים לשפוך ma מטור טעה, s'il vous קֶפֶשׁ
 • גרמנית: שלום, ich brauche Kühlmittel für mein אוטומטי, ביטח
 • אנגלית: יום טוב, אני צריך נוזל קירור עבור המכונית שלי, בבקשה
 • ספרדית: Hola, necesito refrigerante COCHE para mi, פור פאבור
 • איטלקית: Ciao, הו bisogno דל Liquido di raffreddamento לכל la mia macchina, לכל favore
 • פורטוגזית Olá, eu פרציזה לטובת refrigerante para o meu קארו, por

האם המחאה בקיץ "שווה את זה?
עוסק במוסכים לספק מספר שירותים בצורה של חגים או המחאה בקיץ. המחירים הם גם יחסית נמוכים. בין 45 € ו € 85 אתה מאבד קצת. דווקא להתבונן בחלקים הנתונים נוזלים נוספים וחשובים מרועננים.

אז משתלם המאמץ ליישם כזה צק אותו? כן. ניתן גם לשלב אותו עם beurtje קטן. אתה הולך ברכב (הרבה) יותר בכבדות על חגים ואתה פשוט צר מכונית. אתה יכול ובכך למנוע ככל של אומללות קדימה.

פרארי 430 ספיידר
צילום: @viezefreddyw

במקרים רבים, המכוניות טובות מספיק ויש למכונית אין הרבה מה לעשות. אבל זהו סכום קטן יחסית האומללות כי ניתן למנוע אותה. בשנת קיפאון במדינה זרה באמצע שום מקום, הוא לא כיף. במיוחד אם אתה המשפחה על הכביש.

האם אני יכול לעשות משהו בעצמם כדי למנוע התחממות יתר:

 • אתה יכול למלא את נוזלי המנוע עצמו. זה גם נוח להחליף את הכובע של נוזל הקירור. עבור העלות, אתה לא עושה את זה, זה לוקח לא יותר מ עשירייה. אבל כובע כזה שיכול להיות נקבובי לאחר זמן מה.
 • קח את הזמן שלך וללכת בשקט במהירות קבועה (בקרת שיוט!)
 • הימנע פקקי התנועה: בדיוק בזמן הנכון כדי לאכול או למתוח את רגלי ביס
 • קביעת zurgvuldig המסלול: לבחור מסלול עם מנהרות במקום מעבר ההרים האפי. לא כל כך נחמד, אבל המכונית עושה משהו נעים.

שוב, זה מדריך קצר. אם אנשי ניסיון ו / או עצות. יש, יידע אותנו על דבריו! יש חופשת קיץ נחמדת מטעם צוות העריכה כולה!