זהו Crossback DS 7

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

אתה לשפשף את העיניים עד שאתה כחול, אבל זה לא Q7 אאודי.

עם כמה קביעות אנו קוראים בקשות בהערות להפסיק להשוות את העיצוב מקרון אחד למשנהו. אנחנו לא, כי אנחנו אוהבים גיוון על הכביש! הצלב חזרה DS 7 זוהי בהחלט לא מכונית מכוערת, אבל העיצוב לא נקבע פוצץ הגרביים שלנו. הסיבה? לא חדשני זה נראה לי פשוט DS, כי בדוגמה שלנו הביא לקשת DS טרי טעים 3, קצת מאכזב.

בכל מקרה, המכונית בקרוב יוצגה באופן רשמי ואחד החדשות החשובות ביותר היא הגעתו של הינע היברידי כי עונה לשם E-המתוחה. אבל אנחנו מקבלים קדימה. 7 DS מקבל על נוריות בחזית ומאחור מסתובב 3D תאורה "lasergraveertechnologie". פנים המבנה מעוטר עם שני מסכי 12 אינץ '. מסך אחד מיועד לכלול ניווט וממשק מולטימדיה, המסך השני מראה את לוח המכשירים הדיגיטלי. יתר בפנים עם חמישה עיצובים יכולים להיות אישי.

בשל המנועים. ה- e-Tense טוב 300 כ"ס ו AWD, בשילוב עם אוטומטית 8 ההילוכים האחרונים. גרסה 60 זה בזכות נהיגה ללא פליטת ק"מ לסוללה 13 קוט"ש כי הנטענת במצב רגיל 4.5 שעות. בנוסף, קיים מנוע בנזין עם 130, 180, או 225 כ"ס ועם שני מנועי דיזל 130 או 180 כ"ס. דיזל הראשון אשר זמין עם שישה הילוכים או 8 הילוכים אוטומטיים, והשני רק עם האוטומטי. יתר על כן, חשב טבעי של האבטחה הנחוצה.

עיצוב 7 DS מבוסס אכן על זו של הקונספט האלוהי DS ואת הקונספט E-מתוח.

עדכון: עכשיו עם תמונות נעות, לבדוק את הווידאו על Autojunk.nl!