10 טיפים אמיתיים כדי להפוך את המכונית שלך לחורף “

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

מלך החורף הוא חזרה בארץ. השעה כי הולנדי הנהיגה איטית יותר מאשר אי פעם, תחבורה ציבורית כותרת עבור תוחלת מוחלטת ונייר ואינטרנט שוב ​​רק אם יש לך מספיק שמיכות ומים במכונית. אין שום דבר בכלל, אז יש לנו 10 טיפים אוטומטי חורף אמיתי.

קירור מי מכונת כביסת השמשה הקדמית שלך, להבי מגבים הגון, סוללות טובות, שמיכות, שתייה ואכילה במכונית. Winterizing חוזר הירך. נפילת חבל על כריות ושמיכות לאחר שרוב טיפים תחת תחזוקה נורמלית שום קשר עם החורף. באמת "winterizing" לגרום לך לעשות זאת:

סאב
סרטנים? אין צורך. במיומנות ליצור את השלג מן המכונית שלך לא. גדר רק לפני שאתה עוזב פעימה גדולה ולנער את המכונית נקיה!

חול
בקבוק או שקית של גב בחול של המכונית. אנחנו כמעט נשכחו. אלא אם כן יש לך טרמפים בחיפושית לא וכמובן עבור משקל אלא ומפזרים אותו על הגלגלים שלך אם אתה באמת הוקמה שכבה של קרח.

גלגלי הפלדה
כיפוף פלדה, הפסקות אלומיניום. צמיגי חורף הם לא מותרות, אבל זה בעיקר חישוקי פלדה שיסייעו לך לעבור את החורף. השעה אחת אתה מביא מדרכה. בעל תיתורה מעוקמת שתחזור הביתה, שפה סדוקה תצטרך לשנות אותך. אף אחד לא יושב ומחכה להחליף גלגלים בקור הקפוא.

להקות צרות
בעוד "ב היבשים" הצמיגים הרחבים לפעמים יכול לבצע מעט יותר טוב בחורף רק קצה גומי קטן. במיוחד על קרח אבל בשלג בכבישים רטובים. מופעל לחץ משטח גבוה עוזר לך רק קצת כי לארוז יותר אחיזה.

הגנה תחל
למעשה זה התחיל בסתיו, כאשר נושבת ענפי העצים. אתם חייבים, כמו גושים עבים של קרח מלח, רצוי לא במפרץ המנוע שלך. Secure ולכן הגנה טובה, מקצוענים אמיתי ללכת טבעי צלחת אלומיניום מוצקה בין הגלגלים הקדמיים.

הגנה מפני קורוזיה
חלק את הידע של המכונית כאן הוא שימושי. בדקו את החללים וגוף לחתיכות מתכת חשופות שעשויים להיחשף מלח. כמו כן עם חדשות (ER) מכוניות תהיינה עדיין לפעמים נכשלים חלוד. אחריות היא לעתים קרובות חלודה רק "מ binnnenuit. לעתים קרובות יש הרבה ניתן למצוא מקומות החלודים החורף מחוץ למכונית שלך צורכת. לכה נוסף או שכבה ML מספק פתרון.

כיסוי גריל
רוב המכוניות נועדו לקירור בערך בין -10 לבין 35 מעלות. בפועל מקרר רדיאטור בחורף בדרך כלל "יותר מדי". זה בעיקר פותר את תרמוסטט בדיוק בטמפרטורה המנועה עדיין עשויה להיות נמוכה אם אתה אוהד של פנים מחוממים. מנוע קר הוא מנוע שבורה רדיאטור הוא גידור חלקי פשוט. ודא כי חומר דליק רצוי מאובטח.

אורות בהירים
אז את העבודה האמיתית. מכונית היא לחורף באמת אם יש קבוצה של אורות מוצקים על הגג או הפגוש שלך. אלו הם מעשים אם אתה טבול dichtsneeuwt ואתה לא יכול למחוק אותם.

מצלמת לוח מחוונים
כדי לך ללכוד פעולות להיסחף, תעלולי סרט מטורפים של אחרים או פשוט כדי לקבוע אחריות אם מישהו הוא נגדך לגלוש על. Dashcam הוא רב תכליתי ובחורף להניח יותר מוצק מאשר בקיץ.

WD-40
האם אני באמת אפילו להסביר את זה? WD-40 הוא תמיד מועיל. כפי שהוא לא יתחיל, הנעילה מוקפאת עצומה וכן הלאה. אל תשאיר בלי WD-40!

WD40 עובד תמיד לכל