עד פולקסווגן! – מכונת עיר לארבע

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

פולקסווגן אמיתי: קטן (בתקווה) סביר. לאחר היעלמותו של לופו מעוטר עדיין פער מתחת מגוון פולקסווגן, אשר נמצא כעת התמלא שוב.

באמת מיני הוא למעלה!, עם אותיות קטנות ו קריאה וכתיבה בבקשה, לא שוב. אל תחשבו בפורמט חכם (בלי אותיות גדולות) או IQ, אלא פנדה ו 107. למעלה! חייב למהר לסוללה (לא ממש, בהתחשב בגודל) יכולה להיות מכונית, כי לפני ארבע שנים, פולקסווגן הודיעה על למעלה! כמושג. אז בשנת 2007, השנה שבה ויקטור מולר ועסקת Spyker, סאאב עדיין היה מותג שבדי-אמריקאי, ואני לא צריך אותה עדיין.

למעלה! מגיע בעת ההשקה עם דור חדש של מנועי בנזין שלושה צילינדרים עם 60 כ"ס או 75 כ"ס. פליטת ה- CO2 הממוצעת של גרסאות מנוע של 105 גרם / ק"מ (60 כ"ס) ו 108 גר '/ ק"מ (75 כ"ס), כך שיהיו לכל ההקדמה השוק שלהם בתחילת 2012 BPM וכביש מס חינם ויש להם הכנסה חייבת במס של 14%. ואז יש גם דגמים BlueMotion ההיפר-יעיל עם מערכת start-stop והתחדשות אנרגית הבלימה, מעלה הראשון! S הוא אפילו לא.

כמובן יש גם את חשמל!, אבל לא עד 2013. גרין אבירי למרבה המזל יכול כבר למעלה גז טבעי! להזמין שרק 86 גרם CO2 לקילומטר עם צריכת דלק ממוצעת של 3.2 ק"ג / 100 ק"מ). יש גם גרסת טכנולוגית BlueMotion מהם אפילו 79 גרם CO2 לקילומטר, שבו למעלה! ה- CO2 פולט לפחות, היא מכונית לא חשמלית בשוק.

ראשון מסוג זו היא בלימת חירום הסיטי האופציונלית. מערכת בטיחות זו משתמשת בלייזרים "מכירה" במצבים שבם התנגשויות יכולות להתרחש בלם יכול אוטומטית. היא פעילה במהירויות מתחת 30 ק"מ / h ולכן הוא מיד ההגבלה הגדולה ביותר. באיזו תדירות אתה נוהג כך לאט דרך העיר? מערכת דומה כבר זמין על פורד פוקוס הוא סטנדרטי על וולוו S60 (וגם עובד שם עם מהירויות גבוהות יותר). ראוי לשבח כי פולקסווגן מעיז לשים מערכת כזו יקרה יחסית ברשימת האפשרויות בתקציב ברמה המוחלטת.

פרטים נוספים של למעלה:!.. ארוכים 3.54 מטר, 1.64 מ 'רוחב ו 1.48 מ' גבוה, 2.42 מטר בסיס גלגלים, תא מטען של 251 ליטר לאחר קיפול המושב האחורי כי 951 ליטר. לדברי פולקסווגן מציעה למעלה! מקום ארבעה מבוגרים, אבל אנחנו בודקים את עצמי בפרנקפורט. ואז נוכל החלקה ימינה ניווט, מכיוון שזהו מכשיר Infotainment נייד אישי (PID). מקום PID לך על הקונסולה המרכזית, ולאחר מכן להפעיל את הניווט, טלפון, תכונות מידע ובידור.

ישנן שלוש גרסאות, אשר כולם ניתנים באמצע ספטמבר עם מחיר: תופסים, לעלות!! וגבוה למעלה. מחלקת השיווק ב וולפסבורג עדיין מחפש משחקי מילים שובב יותר עם למעלה! בה, לכן אל תהססו לשתף אותנו על דבריו.