החדש קאיה ריו, זה יהיה “מ [עודכן]

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

חתיך המכירות של קיה היה מתבדח איתה, אבל עכשיו הקוריאנים הם עדיין ממש חשפו ריו החדש.

וכמובן, דגם הייצור מציג מעט מאוכזב כאשר השיווק של הסקיצות החלקלקות שבו מעין bomblet עצרת העבה נראה לעמוד. זה לא אומר כי גרסת הייצור של ריו היא מכוערת, להיפך! האורח נראה די אירופאי, ולכן אולי קצת אנונימי, אבל זה כנראה רק טוב למכירות.

ריו צמח 15 מ"מ אורך, 5 מ"מ רוחב, ו 5 מ"מ נמוך. בסיס גלגלים גם הגדילה 10 מ"מ, וכנראה אומר כמה שטח נוסף עבור הנוסעים במושב האחורי. סבכת האף הייחודית נמר '(אתה מכיר אותו למשל אופטימה) הצטרפה פנסים עם' LED בצורת U ייחודי חתימת אור. " גם הובילו פנסים אחוריים טכנולוגיה, אבל אז שוב בצורת חץ.

כשתכנן את זהב פן creed פחות הוא יותר. כלומר, הרבה פחות כפתורים במקום מסך HD גדול מדי. כמובן, את הקשקוש הטכני הדרוש לאכלס מערכת הבידור.

בפריז, הודיע ​​פרטים של ריו, עד אז אתה השתעשעת עם התמונות.

UPDATE:
יש לנו גם מפרט טכני. ישנם ארבעה מנועים בתחילה זמינים. למעשה, שני המנועים, אבל כל אחד עם שני מפרטים. נהגים הולנדיים עבור קאיה בנזין בעל שלושה צילינדרים 1.0 TGDI על מכירה, גם עם 100 כ"ס או 120 כ"ס. תושבי דיזל יכול לבחור עבור מנוע דיזל 1.4 WGT, עם HP 70 או 90.

יחידת בנזין ריו 100 נ.ב. מגיעה עם חמישה הילוכים, הגירסות האחרות יש התנגדות יותר. בעתיד, בטווח צפוי להתארך עם אפשרויות מנוע נוספות.