סקודה אוקטביה נותנת אף חדש

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

מרצדס E-Class, זה אתה?

סקודה כבר מוכר חתיך, האוקטביה (מבחן נהיגה) קיבל מתיחת פנים. למרות המודל נראה רק 3 שנים ועדיין די טרי, סקודה נחשב לנכון בפרט כדי להתאים את התצוגה. עכשיו ידוע כי חברות מוניות קרובות לפרוס סקודה. כנראה להתגבר על הגעגועים הביתה של נהגי הצ'כים בחרו להשתלט על פנסי E קלאס הקודמת. יתר על כן, רצועת הכרום כיום מוכרת תחת אורות ערפל, במקום עד פנסי הערפל.

כמו כן בחלק האחורי ישנם שינויים קטנים, אבל אלה מוגבלים לסרטון פרסומת שונה מעט פנסים אחוריים שונים. רוב העבודה נעשתה בפנים. מבחינת עיצוב זה היה שונה במקצת. הפירוט ביותר המושך את העין הוא יחידת המולטימדיה החדשה. כל המערכות (סווינג, בולרו) ומערכות ניווט (אמונדסן, קולומבוס) מקבל מסך אינץ 9.2 זה.

האוקטביה facelifted היא קצת יותר מפוארת. מי היה אומר לפני 25 שנים שהיה לך שאתה משוגע יכול לקנות סקודה עם הגה חומם שולחנות מתקפלים עבור נוסעים מאחור. כיום יש מפתחות פרטיים. אלה לוקחים בחשבון את ההגדרות והעדפות המפתח, אשר תורם את המותרות מרגישים שאתה צריך לתת את צ'כיה. קאמבק מבורך הוא לפיד, שהוא רגיל קומבי אוקטביה:

סקודה

עבור גיבורים חניה שבינינו: האוקטביה ניתן להחנות את עצמה. זה כשלעצמו לא מאוד מיוחד, אבל הפוך חנית קרוון אנו רואים לעתים רחוקות יותר. בחזית היא מערכת זמינה המנטרת התנועות שלך אשר הולכי רגל. במקרה במכונית טובה יותר לצפות מאשר הנהג יבוטל אוטומטית. תמיד בהישג יד.

מבחינה טכנית יש גם לא יותר מדי שינויים, יש סקודה הסתגל בטווח המנוע של אוקטביה. ישנם חמישה בנזין וארבעה דיזל. הבנזין התלוש הוא 1.0 TSI (86 PS), ואת גדולת מנוע 1.8 TSI בנזין (180 כ"ס). המנועים פועלים על תחילת satansap בכל 1.6 TDI ומסתיימים (HP 184) 2.0 TDI. הלוגו 4 × 4 ראיתי באחוזה, יהיו גם גרסאות כמה זמינים עם הנעה קדמית. צפוי כי סקודה שוב בא עם VRS אוקטביה, כולל גרסה חדה יותר ממנו. האוקטביה החדשה היא ברבעון הראשון של 2017 עם סוחר סקודה. מה המחירים עדיין לא ידועים. לקבלת הקשר, האוקטביה טרום מתיחת הפנים הטובה ביותר (1.0 TSI הקו ירוק, 5 דלתות) יעלו 22,690 €.

עדכון: המחירים! האוקטביה מחדש הוא מ- 22 790 יורו. זהו Hatchback 1.0 גרין טק הפעיל. אם גרסה זו קומבי עולה 23 690 יורו. האוקטביה ניתן להשכיר ב 2017 מ 170 יורו לחודש.