השוואה: פורטופינו vs פרארי קליפורניה T

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

השוואה: פורטופינו vs פרארי קליפורניה T

להמרת המפוצץ מן Maranello יש יורש. מה יש לדאוג כל דבר אחר?

בעיניי קליפורניה T לא הייתה כל כך זקנה. ואכן, T זה הוצג רק ב 2014 (מבחן כביש כאן). המודל המקורי, קליפורניה, הוא כבר שוב לזמן מה. זה כמעט 10 (!) שנים כי פרארי הציג את התלוש. 2016 פרארי קליפורניה T המצורף טיפול מיוחד. זה היה למעשה אות מאיטליה כי עבדה על משהו חדש. לכן זה לא מפתיע כי פרארי מגיע עם יורשיו, שכינה פורטופינו. פורטופינו זה ייראה בקרוב לראשונה בתערוכת הרכב בפרנקפורט. ראשית, בואו להתמודד עם זכוכית מגדלת שם ולהשוות את המכונית עם קודמו.

בתמונות למטה בכל פעם שאתם רואים את החלק העליון של המודל הישן (קליפורניה), כולל החדש (Portofino).

המראה
החדש פורטופינו כבר בפה של פרארי מודרנית. תגית יש בעיצובו ירש כמה אלמנטים של 812 הסופר-מהיר. הסופר-מהיר הוא לא נחמד מאוד, אבל פרארי עשה עבודה ראויה לשבח עם פורטופינו זה בעיניים שלי. במיוחד כאשר אתה יודע שזהו תלוש.

קאלי
פורטופינו

הנוף מול יש דמיון ברור עם GTC4Lusso ו 812 סופר מהיר. הוא מסתכל על מה הוא נפוץ מעיניו בצעדים עשו בהשוואת קליפורניה ט העיצוב של מכסה המנוע נשאר זהה החלק. קליפורניה T קיבל עיצוב חדש ברדס בהשוואה לקליפורניה וכנראה שהם עדיין דיברו עם פרארי על העיצוב הזה. החדש הוא "הגבנון" באמצע.

קאלי
פורטופינו

הצד הפך יותר שובב. הנה שוב השפעות ברורות של 812 סופר-מהיר המורגשים. ה "Scuderia מגן "היא מיצבו נמוך מעט ביחס קליפורניה ט מהצד של פורטופינו נראה הגוף יותר.

קאלי
פורטופינו

מאחור פרארי פרסם שום תמונה הגונה. אנחנו צריכים לעשות את זה עם פיקות זה. פנסים אחוריים חדשים, מפזר ועיצוב חדות ציור אחורי של פורטופינו. המיצוב של השקעים הם ללא שינוי. מאז קליפורניה T, tailpipes התלוש האופקי.

טכניקה
קליפורניה T נאלץ לארוז ראשון 2014. המודל פגע פרק חדש פרארי. מודלי V8 של המותג יבואו עכשיו עם Turbos. פורטופינו החדש יש גם עוד V8 מפוצץ מתחת למכסת המנוע. קליפורניה T טוב 560 כ"ס ו 755 Nm של מומנט. פורטופינו מספקת את HP מנוע 600 ו 760 Nm של מומנט. קאלי T עושה ספרינט למאה ב 3.5 שניות ויש לו במהירות שיא של 316 ק"מ / h. פורטופינו עושה 0-100 ק"מ / h ב 3.4 שניות וממשיך 320 ק"מ / h.

פורטופינו הוא 28 מ"מ רחב ארבעה מ"מ גבוה בהשוואה קאלי T, המכונית היא באורך של 4.5 מטרים. בנוסף, בתלוש של המותג יהיה הדור השלישי של E-diff3. זהו ההפרש האלקטרוני של המותג מן Maranello. פער זה נמצא לכלול את 458, F12berlinetta, laferrari, 488 ו 812 סופר-מהירה.

פנים
ייתכן מאוד תלוש-על: פורטופינו יכול כעת להתחרות עם GTC4Lusso 812, ואת הסופר המהיר. כמו כן, המירים עכשיו יש תצוגה 10.2 אינץ 'עבור infotainment. בנוסף, מערכת מיזוג האוויר עודכנה. כמו כן, פורטופינו כבר את ההגה המודרני פרארי (וידאו הסבר). ואחרון חביב: את פורטופינו מקבל אופציונלי (כיום מוכרת) התצוגה עבור הנוסע.

קאלי
קאלי

מסקנה
קליפורניה הייתה מודל חלשלוש של פרארי. קליפורניה T היה שיפור מבורך, אבל פורטופינו לשים האיטלקי למטה גזעי פרארי. המראה הוא עבה, ההופעה היא יותר בסדר ואת הפנים הוא לא הרבה פחות מאשר האחים היקרים יותר שלה. בסך הכל הדגם חדש מוצלח ללא ספק יבטיח מכירות נעימות.