קורא בלגי AB מספרת F1 יום אסון בספא

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

קורא בלגי AB מספרת F1 יום אסון בספא

למרות הפעולה על המסלול זה לא היה מהנה לכולם, על מעגל הארדנים.

סופר השתהו יום ראשון גם על המעגל הבלגי הדחוס. הייתי ולכן כמוני לתאר מה הקורא שלנו Wannes. לפני 15 שנים בפעם האחרונה הלכתי במרוץ בבלגיה כשהראות בסדר לאורך, ואת המתקנים (natje, בשר צלוי, Dixi שפועלים) לאורך המסלול. נראה שקצת שהארגון פשוט מוכר כרטיסים רבים מדי. תגיד חתיכה אחת או 20,000.

Wannes לא ישאיר את זה ככה. הוא שלח את המכתב הבא בארגון הגרנד פרי של בלגיה.

- - -

יקר,

ביום ראשון האחרון הייתי נוכח כצופה בבית המעמד העליון Autosport בעולם, כל מה שאני צריך לעשות המון בשביל להיות שם.

לפני כמה זמן הייתי Francorchamps אפילו הולך להסתכל 24 שעות, באמת חוויה נהדרת, כל מאורגנת היטב. עזבתי יום ראשון בבוקר עם הדוד שלי כי עשיתי כל כך להציג כרטיס ליום ההולדת שלו עם ציפיות גבוהות לקורס הכי טוב בעולם! במרוץ מרגש כי הכל היה פתוח אחרי חופשת הקיץ ובכלל Rosberg שהתחילו על מוט אבל עם הבדל מזערי בלבד מקס בדרך כלל לא החמיץ התחלה, Raikkonen על הקורס הזה בדרך כלל גם מתוך אותם לואיס החל מהחלק האחורי, וכו '... כמו הבלגית, אבל בתור אוהד אני כמובן תומך עבור מקס (עד הגעת Stoffel). למרבה הצער מקס לא עבד אבל זה היה די מרוץ בלתי נשכח! היה לי את זה באמת צריך ליהנות אבל זה לא הצליח. וזה לא בגלל מקס לא יכול לנצח אבל כל הסובב אותו ...

בבוקר בשעה 8 בבוקר לעזוב את הבית שלי באנטוורפן. התפשרתי על נסיעה של 2 שעות במכונית ואז 45-60 דקות נוספות תורים בחניון ולאחר מכן להגיע 11:30 על הקורס, לדמיין איך זה יהיה נגדה, עדיין היינו צריכים הרבה זמן למרוץ.

לי זה נראה להיפך! בסביבות 10:30 החל הסבל, היה לי כרטיס חנייה ירוק כך שהחניה ב- Les Combes בדרום, במרעה באמת התכוון כנראה לא מזמן הופרה על ידי החקלאי. בגלל סלילת כבישים על E42 רק לפני היציאות GPS שלי שלחה אותי דרך E25 ולאחר מכן יחד ספא. 5 קילומטר מן המעגל נכתב תורים על N62, לאחר תור 25min הייתי 2 קילומטר להיט קדימה וספר סוכן ידידותי שאני טוב יותר לחזור לכביש דרך N640 המשיך אז צא ביציאה 11.

ברגע על הכביש יכול להתחיל תורים שוב, אחרי עוד חצי שעה להגיע אל היציאה 11 ואז שוב ואז זזה לקצב של הליכה להגיע שעה מאוחר יותר עם מעקף חובה במגרש החניה. זה היה כבר 13pm ונסתלקנו, שמחים שאנחנו סוף הסוף (מקשר תיבת ההילוכים האוטומטיים שלי הוא גם מוזמן!) וללכת לכיוון המעגל. שאלתי את דודי בטיח שהכל יהיה באמת שווה את זה, אחרי הכל זה F1 שלך על הקורסים היפים ביותר בעולם, "אתה באמת צריך Eau Rouge ו Raidillion לראות," אמרתי.

בכניסת Les Combes בעצם הלך חלק מאוד, גם לבדוק את התיקים, אבל היינו צריכים ממש לסלול את הדרך (כמעט שחייה) בין כל הפסולת, באמת טונות של פסולת. בתחילה חשבתי כי הצופים F1 ספק ההטבות הגדול עלי אדמות אבל עד מהרה התברר: כל פחי תפחו ראיתי אף אחד בארגון כי היה מעורב ריקון אותם ... אני אשמור האשפה שלי שלי שמרו תרמיל משלו, אבל אני יכול להבין שלא כולם חושבים אותו במצב רוח צד.

ואז היינו מוצאים מקום. אמרתי לדוד שאנחנו הראשונים היו בכל מקום על Kemmel ישר לשבת בכל מקום יהיה מסך. יש אכן ככל הנראה כדי להתעדכן. כנראה לא היינו לבד ... זה היה לא רק בלתי אפשרי למצוא מקום טוב, אתה יכול גם פשוט לא לעלות על הדרך כי היה פקה עם ציבור ופסולת. אבל אז ביער, אמרתי.

לבסוף מקום בצל לאחר הרפתקה ביער נמצא על חוט ביער בראשית של Kemmel ישר, עדיין 15 דקות ו המירוץ יתחיל. המגילה נוכל לראות את המכוניות להלום במהירות הבזק, כל עוד היינו על בוהן שלנו. לא יכולנו לראות את המסך ואת הרמקול מדי היה רחוק, למרבה המזל יש לי את האפליקציה F1 בטלפון שלי אז אני עדיין יכול לעקוב אחרי מה שקרה עדיין.

אחרי תשע הקפות המירוץ הופסק לזמן בלתי מוגבל. בכל מקרה פשוט ללכת ולקבל משהו לשתות, קנה הראשון עבור 20 יורו לשישה קבלות ואז משקה עמדה, התברר כי אתה צריך לשלם במזומן כי פשוט לא לקבל קולה זירו ומים היה, הכל היה אחרת. דן 7 אירו שילם עבור שתי פחיות של קוקה קולה זירו ואני אז ישב במשך 20 יורו עבור תלושי מזון.

טין אבל אז שיכור ולאחר מכן ביקש בן איפשהו. אז המירוץ חודש לאחר שתי הקפות והחלטנו שוב לרדת שבו הלכנו כמעט בכל 3x חיתוך על התלול "שובל" תוואי דוכן ההמבורגר ארבעה קופונים (13 אירוBeen מעוגן) עבור שני המבורגרים, בלי בצל או עדיין. שתקפוץ.

בואו ננסה להסתכל Eau Rouge ו Raidillion אבל אם לא היו, ולייחד חלה (בכוונה?) סימן פורסם כי הכשיל את התצוגה. תחת המנהרה עד אז היינו יכולים להסתכל על המסך ולאחר מכן ללכת 10 דקות כדי Pouhon, כי זה עלול להיות פחות צפוף וזה מעין אמפיתיאטרון כך שהנוף יהיה טוב יותר שם.

ברגע שיש, עדיין אכזבה נוספת, היינו בתוך ים של אנשים בפומבי איפה בערך Milow יחתום. אנחנו צריכים אותו על הבהונות שלנו ראיתי עדיין על 10 הקפות ואני קיוויתי כי לואיס היה להתקרב להילחם על מקום 2, הוא דחף דבר אחד, אך ללא הועיל. אז המירוץ נגמר ואנחנו יכולים ללכת הביתה. עד מהרה הבנתי כי הים הזה של אנשים כל נאלץ לעבור אותה המנהרה מתחת למסלול של שלושה מטר רוחב.

ואז שוב ביער כמו אחרים לפני ואחרי 30 דקות פגעו במכונית ויכולות להתחיל שוב סבל חדש: להיפטר בחניון. בידיעה הבוקר די התפשטות הקהל מגיע, באותו הערב על עזיבתו או אחר החניה כולו (כבר כמעט הגעתי לנקודה שבה הייתי סופרת את כל המכוניות מתוך שעמום) היה אז דרך משפך מוסדר לתוך הארדנים עבודה שבו 100 מטרים של אחר חניון היה להתחבר 100 מטר אחד קדימה. לא היה לו איש להוביל אותו בכיוון הנכון, עם כמה נזק לעין והרבה מכך תסכול.

לאחר 1 שעה לברוח חניה בידיעה שזה בהחלט יהיה 1 שעה לכביש, החלטנו לנסוע Stavelot לשם במסעדה לאכול משם התסכול שלנו. אחרי שגמרנו ב 20h, עם אומץ עזבו כי הדבר הכי גרוע עדיין כבר צריך להיות מעל. ואכן, ארבע שעות לאחר מרוץ הקבצים היו שם אבל זה עדיין היה כל לצוף. חצי שעה לאחר מכן הכביש ואחרי 5 דקות נסיעה בסופו של דבר הגיעה לקובץ האחרון יש לנו 20 דקות נוספות לאיבוד. הייתי סוף סוף חזרה הביתה בשעה 23:15. בסך הכל מהלך 15h לסיים עבור 1.5 שעות ספורות הבזקים לראות מה המרוץ.

ברגע הביתה, התחלתי להבין 75,000 הצופים (ואולי יותר) אשר למשל 1/3 למרות יום שבת הגיע, אין תחבורה ציבורית בקרבת מקום, עם ממוצע של שלושה גברים במכונית אחת כי הוא 5M ארוכה עם לפני ואחרי ביחד 3 מרחב מטר נותן שורה של 400,000 מטרים או 400 ק"מ, ב הקפות Ardenner. מומחה לזיהום אוויר עלולים אנו תקנו אותי אבל אני חושב הנקודה שלי היא ברורה ...

תארו לעצמכם שזה היה גשם! אז היו אולי 5000 אנשים נשארו בבית אבל איך הגעת שזה מאורגן. איך אתה מתכוון להיפטר למשל מדרון באחו? אין ספק 1/4 יש כונן הגלגל האחורי, טוב יותר מאשר הבאתי שק שינה ביטל את הפגישות שלי על יום שני.

ביום שעזב את המסלול שמעתי בחור עצוב כמה בחדווה כמה שרים האוהדים ההולנדים "ואנחנו גל זן כל למקסימום ...". הייתי כל האוהדים ההולנדים פשוט מתבייש הבלגי! אנחנו מקבלים כמעט 50,000 אוהדים הולנדיים לשלם מעל הרצפה מברכים אותם עם קבצים מכאן ולנסוע וארגון עני. אנחנו עדיין צריכות להיות מסוגלים לארגן טובים יותר !!

זוהי מסקנה כואבת כי השביל היפה הזה ואת התשתית סביבו פשוט עוד לא פגשו ללא השקעות גדולות אירוע כזה! הידיעה הפופולרית של F1 עולה בחדות, במיוחד השכן הצפוני שלנו, הולנד עדיין כשלעצמו אינו לארגן מרוץ, אני מצפה קל 10,000 צופה בשנה הבאה תוספת.

מגבעת גדולה אכן לכל סוכנים למי תנועה צריכה להוביל משרות טובות (או לסבול) היום היחיד שהיה קיים.

בידיעה כי שילמתי 125 יורו לאדם עבור הכניסה, 16 יורו עבור חניה, 3.5 יורו עבור קוקה קולה זירו וכמעט 7 יורו עבור המבורגר, יש לי הרגשה שזו רק בקרקס כסף גדול אחד היה שם אחד לא אכפת זאת חוויה של הקהל! זהו אפוא לא בר קיימא בטווח הארוך. ואז הארגון יגרום הפסד שנתי על ידי ממשלת Walloon היה בטוח אם ...?

כן, אולי אני עושה משהו לא בסדר והיה לי בוקר בשעה 6:00 כבר צריך לעזוב אז 3 שעות בשמש מלאה על Kemmel ישר לשמור מקום אבל אני לא הייתי היחיד בכל זאת, למה אחר הייתי 02:00 בתעבורה ...? סליחה, אני מצפה יותר טוב עבור 125 יורו.

כאן ניתן להסיק לקחים אמיתיים! אני כותב את המכתב הזה כמאהב מכונית אמיתית האינטרס של כולם, כי אני יודע שאנחנו צריכים יותר ומסוגלים!

- - -

עדכון: ארגון פרי גרנד ספא יש בדואר תגובה, המראה הזה כאן.