מחירים וזמינות של הצלב 7 DS BACK

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Premiere DS7 Crossback La

אחרי חשיפת כלי רכב DS 7 החדש לחצות בחזרה DS החליטה להשיק באופן מיוחד עם כניסתה של מהדורה מוגבלת, אשר כנראה ניתן להזמין באינטרנט מיולי. לקוחות אשר שומרים זו DS 7 לחצות בחזרה La Premiere יכול לשבת מאחורי ההגה כבר 2018.

ה- DS 7 לחצות בחזרה La Première ניתן להזמין מיולי לרכוש, עם הפקדה. רכב השטח יכול כבר להיות הורה ישירות החכירה (שניהם חכירה פרטית חכירה תפעולית). המשלוח של גרסת הדיזל יתקיים החל מינואר 2018 את גרסת הבנזין תהיה זמינה החל מחודש מרץ 2018.

Premiere DS7 Crossback La

סטיילינג מוגבל
המהדורה המוגבלת DS 7 לחצות בחזרה La Premiere בולט סגנון האלגנטי, בלעדי: אלגנטים הכריזמטי גרי Artense, בלאן צדף או תואר פרלה נרה. יחד עם ריפוד עור נאפה ב להשראת בצל האמנות Rubis. עיצוב "הרצועה" המיוחד של המושבים מודגש על ידי התפרים הדקורטיביים על העור נאפה patinated. במרכז השליטה, צבעי הפנים הלוך בשם במהדורה המוגבלת זורחים הוא על לוח המחוונים על מחצלות הרצפה. כלפי חוץ היא אמנות Rubis בחזרה בפרטים, כגון מונוגרמה DS בחזית, העיטורים בצד ואת גלגלי סגסוגת 20 אינץ להקליד PARIS. מהדורה מוגבלת זו עם עיצוב בלעדי משפרת את האישיות המקורית של SUV DS החדש, אשר מוכן הנהגים הראשונים שלה ללכת הפתעה!

7 DS לחצות בחזרה La Première זמין מ 61,600 € בהולנד, - כולל מע"מ עבור ס 2.0 BlueHDi 180&S EAT8, את 1.6 THP 225 S&S EAT8 הוא מ- 63 € 100, -. כולל מע"מ.

Premiere DS7 Crossback La