Dziennik Citroen C3 Aircross

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Następcą Citroena C3 Picasso.

Było już C3 Aircross (aka C3 dla leśników), ale to był tylko w Brazylii. Potem widzieliśmy na początku tego roku, C-Aircross Concept, a teraz pojawiła się nowa generacja, która również może „cieszyć”. Co więcej, będzie to zastąpić C3 C3 Aircross Picasso.

C3 Aircross jest zwarty, samochód, jak wiele i umieszczone pod znanym C4 Cactus. Że C4 Cactus jest hitem, więc Lemon pozostaje skropienie Detale plastikowe / gumowe. W porównaniu z Cactus bok C3 Aircross pozostaje stosunkowo „czystych”, lecz istnieje wiele plastikowych brzegów obecnych opracowanie alergii. Słupki z tyłu znajdę lub wyśmiewali ponownie, to może być bardziej przyjemne na drodze .. Uh, miejską dżunglę! Kolory ramek, kołpaki, bagażniki dachowe i lustro są oczywiście wszystko być personalizowane. W sumie jest tu 90 kombinacje kolorów dostępnych, które zaspokajają osobowości i gustu klienta.

Jak wiemy, Opel nabyte przez PSA. Dlatego ten C3 Aircross również wyposażony znaczek Opla, zwany Opel Crossland-X. Mam wybrać, pójdę do tego Citroëna!

Gama silników obejmuje 130 KM 1.2 Czysta Tech. Poślizg jest 82 KM Czysta Tech (trzycylindrowy). Olej napędowy może dysk 100 lub 120 KM 1,6 BlueHDi (obsługi transmisji). Holenderski ceny i dostępność (od listopada) zostaną ogłoszone wkrótce.

UPDATE: mamy ruchomych obrazów!