Co takiego manekina do testów wypadkowych?

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Testy zderzeniowe są ważnym elementem w rozwoju samochodów, ale osobiście myślę, że zasada, zgodnie z którą maksymalnie 5 gwiazdek można osiągnąć nieco nieaktualne. Wiele modeli teraz dostać pięciogwiazdkowych, natomiast nie można powiedzieć, że wszystko maksymalny wynik jest równie bezpieczne. Wynik byłby najlepszy dla mnie być nieco bardziej dopracowany.

Marki mogą być w stanie wybrać bardziej skoncentrowane wtedy lepiej różnicować w aspekcie bezpieczeństwa i konsumentów. Ponadto, testy są zawsze wykonywane z prędkością 64 km / h, natomiast warto wiedzieć, co pozostało z większą prędkością ciebie.

Testy zderzeniowe przeprowadzane są od lat z Crash Test Dummies. Te „lalki” stają się coraz bardziej wyrafinowane, aby uzyskać dokładniejszy obraz tego, co dzieje się z ciałem w przypadku kolizji.

Producent samochodów jak np GM wykorzystuje 200 różne rodzaje manekinów testów zderzeniowych. Pochodzą one we wszystkich kształtach i rozmiarach, a zawierać czujniki 70 do 80 boisk do rejestrowania wpływu zderzenia. Czujniki mierzą każdy 10,000th drugie, stan manekina. Strumień danych jest przetwarzany przez potężnego systemu komputerowego do przydatnych informacji.

Tani nie jest takie botspop, ponieważ cena za jednostkę może być do $ 500000, przekształcone 380.000 euro, więc złoty. Jednak nie będą one tak szybko popychany przez pracowników z powrotem, ponieważ taki manekin rynek nie będzie sprzedawać szybko dla atrakcyjnej cenie. Następnie można odebrać więcej miejsc dla szefa, dlatego, że jest znacznie lepiej handlu. (Via: egmcartech)