Wewnętrzne to przywołanie wpływa Peugeot 108, C1, Aygo [updated]

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Mini trio dotkniętych problemami zawieszenia

Wszystkie dotychczas produkowanych samochodów z tzw mini-trio (Peugeot 108, Citroen C1, Toyota Aygo) są jeszcze przed ich ekstradycji do garażu. Ze względu na problem z przednich wahaczy mogą w żaden sposób zostać wydana. Produkcję przerwano.

Zainteresowane samochód spełnia wahaczy zanim nie może spełniać wymagania, które mogą mieć negatywny wpływ na właściwości jezdne samochodu. Wszystkich pojazdów już wyprodukowanych i przeznaczonych do różnych krajów sprzedaży / sprzedaży / dystrybutorów należy wymienić wahacze je przed dostarczeniem do klienta.

Odwołanie, które zgodnie z wewnętrznymi dokumentami Peugeot w naszym posiadaniu, pojawia się w bardzo niezręcznej chwili; tuż przed rozpoczęciem klienta modeli głośności (Później tego miesiąca) zaczyna. Produkcja samochodów w fabryce w Kolinie w Czechach, został zamknięty do odwołania, które w każdym przypadku będzie prowadzić do opóźnień.

Chcielibyśmy powiedzieć, więc nie domagać się zbytnio na jazdę próbną na szalupie, ale oczywiście problem jest tam zrobione. Dystrybutorzy muszą korzystać ścisłe stan otrzymała tylko pojazdy demonstracyjne do jazd próbnych, gdy wystąpił wymiana. Dodatkowo do ramion nośnych są w tym samym czasie regulacji siedzenia i wilgoć z tyłu stopniowanego się jako ważne zagadnienia, ale nie jest dalej opisane w literaturze.

Nazwaliśmy trzech importerów o przedstawienie komentarza na dowolny z wiatrem wyszedł do klientów. Citroën jest, aby dochodzenia i Toyota będzie nadal kontakt. Peugeot był niedostępny dla komentarza.

UPDATE 20-06, 08:30, Odpowiedz Toyota: AYGO przybędzie do dealerów na początku lipca.
- Produkcja w zakładzie nie jest zatrzymany.
- Rozpoczęcie dostawy nie jest opóźniony.
- Wszystko Toyota AYGO są sprawdzane iw razie potrzeby z odpowiednimi komponentami przed porodem regulować nastąpi do naszych klientów.

UPDATE 20-06, 08:40, reakcja Citroën: produkcyjna 1st C1 był rzeczywiście zaangażowany w niektórych modelach dewiacji. Te samochody są wyposażone w części, a dopiero następnie dostarczane do klientów. Należy podkreślić, że samochody, które klienci otrzymują TipTop w porządku. Citroen zaprzecza również, że produkcja zatrzymana w Republice Czeskiej, działa „pełną parą”, mówi Citroën Holandia. Dostawy do klientów nie jest opóźniony.

UPDATE 23-06, 11:20, Peugeot reakcja: pierwsza produkcja Peugeot 108 pewne anomalie są rzeczywiście znaleźć się na przełomie maja i teraz to poprawione. Produkcja nie zostanie zatrzymana, a także prowadzi obecnie w pełni sił. klientów zaopatrujących śledzić.