Turecki garaż stawia rasistą znakomicie w narożniku

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Turecki garaż stawia rasistą znakomicie w narożniku

Przygotuj się do uśmiechu.

Kto samochodów oferowanych w Internecie musi być trudne. Handlowcy zrobić absurdalnie niskie stawki, opryczników że w „jazdę próbną” Nagle z dobrymi ucieka i rasistów, którzy pomimo wątpliwej IQ ciszy wysłać e-mail z obraźliwych pytań: wszystko jest możliwe.

Dystrybutorem V-Max dostał Facebooka Almelo (medium dla elity intelektualnej kraju) czy BMW 335 Coupe (klasyczny egzamin na prawo jazdy), który miał je do sprzedaży są „ekspresy Ex auto”. Czy V-Max, Erkan Akbas, sam pochodzenia tureckiego, ale on odpowiedział w jedyny sposób, wyjaśniając, w jaki sposób język klasą widelec w pniu. Patrz poniżej:

Well done!

Akbas w rozmowie z AD, że jest on z korzyścią dla dziesięciu lat pracy, aby stworzyć piękny i uczciwego biznesu. Wraz z nim w ten sposób była „stara kobieta” i nie ma innych haseł, na jak wiarygodny natkniesz jeśli zawierają BMW jak ten ruch? Mailert teraz rzeczywiście nie przeprosił. Akbas dodatkowo wyjaśnił, że wyznaczony poprzedni właściciel jest gejem, ponieważ jest to obecnie gorący temat dla tych, którzy zastanawiał.

Dzięki za wszystkie porady!