BPM na samochody importowane nieco niższe

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Wiele osób było tam na chwilę z powrotem w Holandii sprowadzenia samochodu z zagranicy, może być bardzo interesująca. Na początku tego roku pisaliśmy, że dealerzy również importować coraz więcej samochodów.

Podczas importu samochodu powinny -depending na bouwjaar- nieruchome (pozostałość), BMP jest płatne, a ich ilość jest od dawna przedmiotem dyskusji. W ubiegłym roku Sąd Najwyższy określa się wszystko, aby obliczyć nie bpm ceny sprzedaży, ale cena zakupu powinna być centralnym i że oszczędza nabywcy wkrótce setki euro.

Sąd w Arnhem obecnie ustalił, że organy podatkowe powinny umożliwić obliczanie BPM nie tak korzystne jak to możliwe dla konsumentów. Według zastrzeżenia Fundacja BPM Holandia konsumenci, handlowcy i importerzy będą średnio około 500 euro za samochód tańszy.

Powodem było to, że w przypadku dealerów samochodowych uważało, że były zbyt drogie, ponieważ organy podatkowe do określenia ceny zakupu dozwolone tylko własny samochód Telex. Ten natomiast system przemyśle samochodowym samego, Xray, często przy niższej wartości dla tego samego samochodu. Sąd stwierdził, że organy podatkowe nie mogą odmówić Xray.

Rocznie według BPM roszczenie importowane około 100.000 samochodów. Prosta kalkulacja pokazuje, że tak jest to około 50 milionów euro BPM. Jako Minister Finansów nie będzie zadowolony. Po tym wszystkim, wiemy, że zielone i super-wydajne BPM wolne samochody są zbyt udane, pozostawiając daleko mniej euro przepływ w kasetony. Administracja jest wciąż w odwołaniu od orzeczenia. (Via: telegraf, kredyt fot airliners.net)

UPDATE 17-09-2010: Urząd skarbowy nie będzie odwoływać się od wyroku.