Jaguar Land Rover na SROGI chińskiej naśladowca

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Land Rover zostawić w spokoju!

Nie trzeba wyjaśniać, że kopiarka jest dość dużo wynaleziony w kraju azjatyckim. Również przemysł motoryzacyjny zmaga się ze smutnymi egzemplarzy. Czy jako projektant ty śmierdzący najlepiej wykonać na doskonałej konstrukcji, jest chińska-bez kredytowej ze swoim arcydziele off. Nie fajne.

Producenci samochodów są zajęte z wszelkiego rodzaju pozwów te naśladowców krawat do zrobienia. Jaguar Land Rover, jak próbowała wcześniej zablokować sprzedaż w Landwind X7 i wziął Macan-kopię Zotye z krwi pod paznokciami w Porsche. JLR teraz ponownie uruchomiony sporów w Chinach.

Większość z tych pozwów dostarczyć powiązane uszkodzenia obrazu dla chińskiej marki stratę do ofiary, w tym przypadku, Jaguar Land Rover. Evoque kopia została odsłonięta późno 2014 i jest obecnie sprzedawany w Chinach. Jiangling Motors, grupa za Landwind X7, odmówił komentarza. X7 wygląda tak jak na Evoque, że przez chińskiego sklepu Alibaba specjalne pakiety Land Rover może kupić zamontować następnie X7. Procesy takie jak tych ostatnich lat i jest wysoce wątpliwe, czy sukces JLR wraca do domu z tym nowym oskarżeniem. (Via Reuters)