Dobra tabaka: kolejny Testarossa z Miami Vice na sprzedaż

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Absolultely istotne dla każdego rodzaju lub poważnej pracy policji.

Ponad dwa lata temu pisaliśmy o tym ostatni samochód. Mówimy w tym przypadku o Testarossa w ogóle, bo ikona samochód jest oczywiście nieco bardziej na miejscu, o czym świadczy to egzaminu. Nie, dosłownie, w tym czasie samochód był na sprzedaż na eBay z ceną 1,75 miliona dolarów.

Ponieważ nie było w 80 w 1990 roku, a następnie Miami Vice zakończył po sezonie 1989 to Testa zniknął jakieś 15 lat w pamięci aż do „czyli nie było tak późno 2014 wypatroszone. Stara reklama ponieważ nadal można zobaczyć, a zatem możemy również sprawdzić numer podwozia. Odpowiada to liczbie Barret-Jackson określić dla wozu że będą one wkrótce aukcji w Scottsdale, Arizona.

Dom aukcyjny wskazuje „NO Rezerwat” zostało ustalone. Więc jeśli oferują pięć euro i nikt nie oferuje więcej niż boczek kupującego. Barret Jackson jednak oczekiwać, aby pobrać około 1.500.000 do 1.750.000 dolarów za Testa. I podczas gdy włoski ma tylko jedno lustro, ponieważ jest to wczesna monospecchio.

Dwa lustra nie są, ale na szczęście jest obecny, niezbędne dokumenty potwierdzające, że Testa był rzeczywiście jednym z dwóch, które Ferrari Testa sugerowanej dostępny na koncert. Universal Studios jest np sklasyfikowany jako pierwszego właściciela. Co się stało z samochodem w ostatnich latach, nie jesteśmy pewni. Wielu nie będzie: istnieją tylko 500 mil zostały dodane do znacznika km mil. Również dom aukcyjny poinformował, że czerwona głowa niedawno skierował swój ostatni remont, silnik znany zespół wyjmuje się z samochodu. Zaoszczędzić jako kupujący jeszcze raz 8000 dolara.

Zastanawiamy się, jaka będzie ostateczna cena tego samochodu będzie 80s. Z jednej strony podnosi się wszystko, a zwłaszcza z tego okresu jest ogromne wartości, z drugiej strony cena docelowa w naszych oczach złapany dość wysokie. W każdym razie, teraz Crockett i Tubbs nie zamiatać ulice, istnieje wystarczająco szczelne bezpańskie dealerzy AGD do rąk, które chcą prać jakieś luźne dolarów. Tak będziemy trzymać tylko obserwować.Michel Dzięki za cynk!