Drobno szlifowane Audi S5 Quattro planowane jest na rok 2012

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Szybsze, lżejsze, bardziej ekscytujące i bardziej ekonomiczne. Nowe Audi Quattro ma to wszystko! Jeśli przyjdzie, a teraz zaczyna się bardzo długo trwać.

Pogłoski o nowej uber-Audi jest tak zajęty. To Audi pozostał zupełnie sam, ale nadal. Minutę coś przychodzi, za chwilę zostanie ponownie przesunięty do nieskończoności. Szczególnie fincri wydaje się rzucić klucza w Ingolstadt.

Najlepszym momentem na uroczystej odsłonięcia oczywiście był Goodwood Festival of Speed. Wielu entuzjastów samochodów razem 100 lat Audi zabawy i raz rundę pęknięć. Niestety, nie wszystko. Więc teraz mamy czekać do 30. rocznicy Audi (UR) quattro zamiar świętować. Partia ta ma miejsce w 2012 roku.

Jeśli Audi wreszcie wystawiony musi wszystko szybko i nowoczesny pogląd. Najważniejsze cechy, które muszą wykazywać nowe Quattro jest rodzajem potężnego KERS, sześć cylindrów i spojlery, wielu spoilerów. Audi hamowania KERS powinien iść na strajk i korzystać ze wszystkich rodzajów odbiorników energii spraw. Silnik powinien iść o 425pk wycisnąć. Masa jest ograniczona do 1400 kg i utrzymać spojlery go na ziemię.

Ostateczna powrót pięciu cylindra jest przy toru, sześciocylindrowy z S4 jednak zwane częściej. Powrót na pięciocylindrowy silnik byłby w moich oczach pełnego obrazu, ale wątpliwe jest, czy tym razem słuch i pieniądze idą do kłucia.

Dzięki wszystkim za cynk!