Jeep Grand Cherokee Tor Hawk 717 KM SUV szaleństwo

Posted on 17.11.2017 by

Czy to konieczne? Nie, to nie jest to absolutnie konieczne. To jest bardzo miłe.

Anno 2017 jest na szczęście jeszcze producenci, którzy budują Crazy Machines. Mercedes, na przykład, 6 × 6 G63 i G650 Landaulet, ale Jeep Grand Cherokee poza wszelką powodu.

Najgrubsza wersja do tej pory było Grand Cherokee SRT-8. W naszym jazdę próbną z tego samochodu były omawiane wiele rzeczy. Co nie zostało wspomniane, że samochód może mieć jeszcze więcej mocy. SRT-8 ma atmosfery 6,4 litra V8 pod maską, co jest dobre dla 468 KM i 624 Nm momentu obrotowego. Wszystko jednak dziecinne. To było nawet bardziej szalony, mówi Jeep.

Poznaj Jeep Grand Cherokee gąsienicy Hawk. Dodge Challenger Hellcat w pakiecie SUV. Z śmieszną 717 KM z doładowaniem 6.2 V8 i aż 875 Nm momentu obrotowego. Red Beast zrobić sprint do 96 km / hw zaledwie 3,5 zliczania i zabawa jest po prostu o na 289 km / h.

W rozwoju ruchowego jest bardzo imponujące. Niestety, pozytywne wiadomości kończy się tutaj. Jeep nie podniósł rękawicę twórcze dla wyglądu Hawk toru. Jest możliwe, że podczas Grand Cherokee SRT-8 odwraca wzrok, to bierze za Jastrzębiu toru i vice versa. Z drugiej strony jest to problem nie często spotykamy. SRT-8 nie jest gryzienie 150 kawałków, jeśli nie najtańsze, a ten utwór Hawk dalej tłuszczu nad nim. Główna różnica polega na ilości trąbek. SRT-8 posiada dwa wyloty, Hawk utwór otrzymał cztery kawałki.

Mówiąc o cenach. Jeep nie przekazał co najgorętszy Grand Cherokee kiedykolwiek będzie kosztować. W Ameryce, hazard jest w cenie około $ +80.000 do 700+ silnym SUV. Samochód zadebiutuje na targach samochodowych w Nowym Jorku.