Max Verstappen: jesteśmy zbyt powolny

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

max

Alternatywna nazwa: Lewis Hamilton jest mistrzem F1 w 2017 roku!

Go przeczytać tutaj pierwsze najlepszych ludzi! To zabawne, bo to prawda! W każdym razie, zostawić to, co to jest i słuchać z ustaleniami naszej Max.

Po pierwszej sesji treningowej rano dał Max są nadal dość zadowolony ze swojego pierwszego występu podczas weekendu GP w tym roku. Ale teraz bohaterem wyścigu, który miał czas na osiedlenie się kilka rzeczy, przesuwając jego wypowiedzi są nieco bardziej w kierunku strachu na skali między nadzieją i strachem.

„Spróbujemy jutro znaleźć lepszą równowagę i większą prędkość w samochodzie. Jesteśmy nieco zbyt powolna i stara się poprawić nam w tej chwili. Myślę, że jesteśmy, gdzie spodziewałem się z nami w tym czasie jako trzeci zespół. Będziemy teraz jak najlepiej z niego. "

Dobrze, trzeci zespół tak. Dokładnie to, co jesteśmy po zimowych testów i wypowiedzi Max i Daniela obawiał o. Ale w tym czasie nadal nadzieję, że Red Bull może piasek w oczach rozprzestrzenia. To byłoby teoretycznie nadal możliwe, ale nic nie wskazuje na to, że obecnie więcej. Max daje za pośrednictwem swojej stronie internetowej, że został ustanowiony przede wszystkim nadzieję na super starcie.

„Mam nadzieję, że mamy niedzielę niż dobry początek, bo jeśli jedziesz, nie mogą nas złapać.”

Kiedy Max pierwszy napęd może nastąpić nie więcej przeszłości, na pewno nie teraz linia Max również raz zniesiono oficjalnie. Wreszcie ver kilka suchych komentarze w sklepie na jego suwaku w krzywej 12:

„Miałem trochę podsterowności, wypadł z toru i uszkodził podłogi.”

Miejmy nadzieję, że Newey jeszcze tylko potrzeba czasu, aby wyciągnąć jakieś dodatkowe rzeczy w trakcie sezonu.