Landwind przybywa w Europie, lecz również nie wróży

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by


Jest autoblog.nl pisano o Landwind. Ostatnio, pierwsza partia przybył do portu w Antwerpii. Landwind SUV jest niski koszt z Chin. Fakt, że jest tak tanie, to sprawia, że ​​dla wielu ludzi bardzo interesujące. Jednak wątpliwe jest, czy nie jest tani koniec drogi ...

List czytelnik wysłał do autotelegraaf.nl Landwind opisane niezbyt pozytywne i niestety nie jest to pierwszy negatywny hałasy o tym „okazja”. Autotrack.nl miał również bardzo szybko kompleksowe wrażenia z jazdy, że jakość Landwind SUV niestety nie wyjść na górę zbyt pozytywne, ale ten test jest usuwany jasne, dlaczego strona.

Czytelnicy List:
Mieszkam teraz 9 miesięcy w Chinach ... .Jawel, a tym samym rzędzie z chińskiej wersji Landwind, jest on nazywany „Bezpieczne. On teraz uruchomić 29.000km, a wszystko może złamać się zepsuje, a on wygląda, jakby chodził 290.000km ... .Further wszedł do pokoju o europejski bardzo mocno, zginać podczas wsiadania i siedzenie nie jest dokładnie optymalne , nogi ciasno, elec.raam pękanie głowy nieszczęścia, itd. mam nadzieję, że dobrze cenę, ale ja wolę sobie nawzajem.

Koen van Clay, Dapeng, Shenzhen, Chiny