Pan Bean sprzedał jego McLaren F1

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Pan Bean ma swój McLaren F1verkocht

Był znany właściciel McLaren F1 na świecie. Ten tydzień był zabawny facet z wcześniejszego urlopu tego tytułu.

Rowan Atkinson kupił swój geniusz McLaren F1 w 1997 roku nie jako nieruchomości inwestycyjne, ale „ponieważ uważa się tak dobrze o projekcie.” I nie pozwól mu zbierać kurz powinny być jasne w swoim garażu. W ciągu 18 lat, które stały zostały pokryte 66.000 kilometrów na jego nazwisko przez Gordon Murray zaprojektowanej supercar. Ponadto Bean pojechał dwukrotnie szkody. Mimo, że ostatni raz możemy mówić o gwałtownej wypadku. W tym ciężkie naprawy rachunek 1,065,000 euro (910000 GBP). Najdroższe roszczenie ubezpieczenie za samochód w historii.

W styczniu, postanowił postawić samochód w oknie wystawowym. Sam zapłacił około 640 tysięcy funtów za nowego właściciela lubili go za osiem milionów funtów - wziąć - około 10 milionów euro. Ka-ching. Albo ktoś, kto chce rzeczywiście zapłacić prosi Taylor & Crawley, krupier, który ułatwia sprzedaż, nie mów, ale idź po prostu założyć, że cena zakupu nie jest tak daleko. Trzymają go:

„Wszyscy są bardzo zadowoleni ze sprzedaży. Było zainteresowanie z całego świata i upadł do brytyjskiego kupującego, który zawiezie go jak Rowan zrobił. "

Ehm. Mamy nadzieję, że nowy właściciel działa tylko nieco bardziej ostrożne niż Atkinson. Są to przecież tylko 64.

Atkinsons F1 w złych czasach:
Pan Bean ma swój McLaren F1verkocht