Sąd stwierdza: przepustnicy nie powinien wąchać na torze Auto

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Rozbieżność między Innoweb grał przez jakiś czas, właściciel przepustnicy strony i właściciela Wegener na stronie internetowej Auto Track. We wrześniu 2007 roku Wegener zagrożone iść do sądu, aby przejść bo Innoweb poprzez przedziale samochody www przepustnicy Auto torze (i siedem innych samochodów stron) prezentami. Koniec listopada 2007 roku złożyła pozew o który stracił Wegener. Początkowo nie było nieporozumień lub lewej Wegenera siedzi tutaj, ale mimo to Wegener tej pory osiągnąć to samo w postępowaniu merytorycznym.

Sąd uznał, że Innoweb naruszają prawo bazy danych. Gaspedaal.nl nadal musi się zatrzymać w ciągu 48 godzin, oferując okazjach AutoTrack. nie jest brane pod uwagę tutaj Innoweb kosztuje 10.000 euro dziennie.

Sąd nie był wrażliwy na argumencie, że przepustnica tylko „czynnik pull”, które ma ludzi od Accelerator poprzez kliknięcie na Autotrack.nl. Wegener był w stanie przekonać sąd, że poczyniła znaczne inwestycje w systemach technicznych w celu optymalizacji AutoTrack bazy danych, a zatem są odrębne. Zasilanie przepustnicy AUTOTRACK rzuca w kupie z ofertą innych stron, które charakter odróżniający, a tym samym nie może być sporządzona AutoTrack inwestycyjnego.

Innoweb mają także jeszcze ustalona i zapłacić odszkodowanie Wegener. Nie wiadomo jeszcze, czy Innoweb będzie odwoływać się od wyroku. (Via: webwereld)