Całkowicie oficjalne: Lamborghini Veneno Roadster

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Bezkompromisowa, to prawda Lamborghini się o wiele mniej. To do 9 kopii gelmiteerde Veneno Roadster robią to filozofia w pełni szanować.

Wczoraj samochód wyciekły już dzisiaj Lamborghini postanowiła wnieść wszystkie Siebie szczegóły publicznie. Unikalną cechą samochodu jest czymś, co po prostu nie jest brakującym dach. Można by oczekiwać, że do 3,3 mln euro, ex. podatki, jeszcze dwa lekki panel dachowy węgiel mógłby trochę off, ale nie jeśli pada po prostu chwycić worek śmieci i rolkę taśmy, powiedział, że coraz opinionated Lamborghini.

Z drugiej strony, otwarcie dachu jest bardzo małe, a jeśli jedziesz wystarczająco szybko, kropelki latać nad głową.

Natomiast coupe tylko trzech egzemplarzy jest ograniczona, istnieje Roadster wykonane trzy razy tyle. Ogólnie rzecz biorąc, świat jest tak 12 Veneno na bogatsze, a więc Lamborghini również zarabiać pieniądze dla swoich ekstremalnych kreacji.

Specyfikacje znane są: wolnossących 6,5 litra V12, który wytwarza 750 koni mechanicznych, od 0 do 100 km / h na 2,9 sekundy, a prędkość 355 km / h. Przełączanie na krawędzi tnącej nie jest bardzo wygodne doświadczenie, dzięki ISR ​​zrobotyzowanego skrzyni biegów z pojedynczego łącza. Osuszyć Veneno Roadster waży 1490 kg.

Załóżmy dalej tylko ze zdjęć.