F1 2019 jest naprawdę wrócił do Holandii?

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

obwód

Holenderskie miasto stara się być istotne od 2019 do pobrania F1 do naszego kraju. Powinno to odbywać się w nowo wybudowanym torze długim prawie sześć km.

Polega ona Almere. Polder dążenie przez jakiś czas przydatności, ale jak dotąd nie udało się osiągnąć. Dobra, dzięki tygrys przyszli raz Zamknij, aby zamknąć.

Poprzez plan, aby uzyskać wyścig F1 w mieście Almere, jednak musi zostać przekształcony w tętniącym życiem centrum Holandii. Po raz ostatni oficjalny Grand Prix odbyło się w naszym kraju, kalendarz Liqui Moly 1985-nadal wisiały na ścianach lepszych zespołów wyścigowych. Niki Lauda zdobył w tym samym roku w wyścigu na Zandvoort. Nawiasem mówiąc, po raz ostatni wybitny Austriacki napisał wyścig F1 za pasem. Próbuje odzyskać następnego wyścigu na torze w wydmy były dotychczas mówił.

Promotorów do pracy w Almere, to nie jest zauważone, że w tym roku dziesiątki tysięcy Holendrów udał się do belgijskiego Spa zobaczyć Max w akcji. Pomysł wydaje się również, że jeśli istnieje kiedykolwiek czas, kiedy może to być atrakcyjna finansowo gospodarzem wyścigu F1, że czas jest teraz.

Poprzeczka jest ustawiona wysoko na obwodzie w Ally, bo jak odniesienia do pracy wspomniano kilka klejnotów z kalendarza F1. Asfalt wstążka nie powinien robić pod do pracy jak Silverstone, Spa i Suzuce. Aby osiągnąć ten cel byłby tor długi prawie sześć km. Ponadto, proponowane krzywe mają pozytywny Cant kilku stopni. Dwa zakręty może nawet dostać Canted 15 stopni dla lepszego czucia NASCAR. Jak lukier na torcie byłoby też mieć jakąś wysokość ma zostać zbudowany do pracy, chociaż wcześniej kilka dodatkowych gruntów zostaną odzyskane. W każdym razie, że jesteś dobry w tych częściach.

Podsumowując to wszystko brzmi ładnie. Ale jest, jak wentylator już czuje swoją wodę, nadal zwykły wąż w trawie. To zajmuje ogromną ilość pieniędzy na zorganizowanie takiego wyścigu. Jest to także główny powód, że wspomniane wcześniej próby, aby w Zandvoort ponownie wyścigu F1, która odbyła się w razie potrzeby lub na torze w Assen nie udało się do tej pory. Oba zadania byłby całkowicie remontowane przed nowoczesnym wyścig F1 mógłby być zorganizowany gdzie rzeczywiście można złapać i zapewnione jest bezpieczeństwo. Potem Bernie wciąż ma co roku mają duży worek pieniędzy, zanim on jest gotów przyjść z jego cyrku.

Lub całkowicie nowy tor dla tej żywotności materii jest wątpliwe. Zaletą jest to, że taka zupełnie nowa praca w obszarze sprawia, że ​​jest to możliwe (w najlepszym przypadku), aby rozpocząć zupełnie nowe działania. Pozwala to na lokalne) polityka (prawdopodobnie bardziej atrakcyjne, aby przyciągnąć cięcie. Ponadto organizatorzy planują wybudować kompleks, który również chce zorganizować mistrzostwa świata kartingu, motocross, Rallycross i -jawel- jetski wyścigów. Pozwala to obwód jest bardziej opłacalna. Obecnie Assen inaczej organizuje Mistrzostwa Świata Motocross, po tym jak wcześniej tradycyjnie odbywa się w Brabancji Lierop. Oprócz skuterów może mieć również inne klasy takie jak rasy WEC, Blancpain Enduro Series, F3 i wzorze przechodzącej przez E. Mam nadzieję, że pójdzie dobrze z ilością szumów dnia ... Chociaż, z ostatniej klasy nie cierpią z naturalnych tam.

W każdym razie, nie jest zatem nadal pilnie poszukiwane przez kredytodawców. W tym filmie w internecie został praktycznie zbudowany. Nadziei, ale twórcy mają stałe nazwy niektórych dużych firm holenderskich ujęte w tej dziedzinie. Widzimy to Heineken, ING, BAM i Jumbo plecy. Generalnie sponsoruje aktywny w Formule 1, lub były, ale generalnie wybraliśmy połączyć swoje nazwisko do międzynarodowych zespołach zamiast jednego zawodnika lub drużyny Homegrown. Shell wciąż mają również zamontowane na tej liście. Oprócz pracy postrzegamy hotelu Tukan van der Valk więc wirtualnych zawodników chwila zjeść kurczaka z jabłkowym heropgewarmd po ich ciężkiej pracy.

Jeśli plan ma mieć jakiekolwiek szanse powodzenia, a następnie jeden lub najlepiej kilku sponsorów kopać głęboko do kieszeni, bo polityce krajowej nie możemy spodziewać się wiele. Na pewno nie teraz J-P Balkenende nie jest premierem. Mamy twardą głowę, że to się stanie, ale kto wie. W „Murica chwili obecnej udało się sfinansować wyścig w dużej mierze z prywatnych pieniędzy, więc kto wie. To nadal będzie holenderski GP, lub zamówienie już awansować swoje bilety na Spa? Daj nam znać w komentarzach.

Rik Dzięki za cynk!