Mówi międzynarodowa prasa o Grand Tour S01E02

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Mówi międzynarodowa prasa o Grand Tour S01E02

Episode Two, The Grand Tour to już historia. Najwyższy czas, aby wziąć inwentarz jak widzowie doświadczają shenanigans z Clarkson, Hammond i May.

Podobnie jak w przypadku naszego „kompilacji” z odcinka 1, będziemy teraz staram się nie dać zbyt wiele o przebiegu transmisji. Możemy sobie wyobrazić, że ponieważ nie wszyscy spojrzeli. Niemniej jednak, oczywiste jest, że mężczyźni Odcinek 2 wybrały inne podejście. To nowe podejście było dobre lub opinie są podzielone?

cyfrowy Spy

Ta strona internetowa nie pozwala rosnąć trawa. Odcinek 2 było ponownie bardzo zabawny epizod i wszystko było zdumiewające razem. Jest jedno ale, to nie było o samochodach. Wydaje się to oczywiste sklep TGT w inny sposób i że ma być chwalony. Jednak opinia o Aston Martin Vulcan znowu święto uznania. Ale było punktem krytyki. Cyfrowy Spy odnajduje AMERICAN Stig zły pomysł. Słyszeliśmy, że wcześniej.

The Telegraph

Wielkie pytanie dla tego artykułu jest centralny: słynna trójka udaje się dopasować lub nawet odcinek górny poziom 1? The Telegraph nie daje bardzo jasną odpowiedź na to pytanie. Tak, odcinek 2 ponownie wydmuchiwane święto, ale były elementy, które zostały otrzymane w mniej. Na szczęście chemia między trzema byłego BBC Prezenterzy wiele dobrego, choć nieco zbyt pochylony jak pokazują tu gazety powiedział. Ponadto, jest to przede wszystkim święto uznania dla fanów Top Gear, ale powiedział AB Honcho Auto Blogger zeszłym tygodniu.

samochód przepustnicy

W przeciwieństwie do powyższego gazety samochodów przepustnicy daje nieco lepszy widok. Jeremy Clarkson została wysadzona w święto Aston Martin Vulcan i lepiej niż przeglądu Chris Harris, który czuł ten sam samochód testowy dla Top Gear. Część działanie serwisu samochodowego może przyciągnąć mniej. Łącznie epizod z plusy i minusy, ale w dolnej linii to dobry odcinek.

Evening Standard

Zawsze pod ręką: strona internetowa, która tworzy listę opinii innych. Evening Standard właśnie to robi i na podstawie kolekcji tweets to obraz tego, co zabrał widzów pokazu. Końcowy wynik: MWA. Nuance w Internecie ma się znaleźć na ogół daleko i to również wynika z tego artykułu. Krótko epizod zawierał dwa też kilka samochodów, został wykonany z presenteer- / aktorstwo, ale zdjęcia były znowu w porządku.

Daily Express

Ta strona gromadzi o taki sam sposób jak The Evening Standard i dlatego wnioskuje bardzo podobny: ładne zdjęcia, zbyt mało samochodów, trochę zbyt scenariusza prezentacji. Inne są bardzo zadowoleni z faktu, że TGT wyraźnie uderza w inny przebieg niż zwykłe skopiowanie istniejącej formuły Top Gear, pisze The Daily Express.

wniosek

Jeżeli możemy wyciągnąć wstępny wniosek, oznacza to, że nie wszyscy są zadowoleni z tej „dewiacyjnych” odcinek, w którym mniej znaczącą rolę dla samochodów została zarezerwowana. Żarty były trochę zbyt wymuszone, ale to było w starym stylu Top Gear już traktują nas trochę czasu, aby załadować. Jesteśmy ciekawi, jak się o tym myśleć!