Autoblog rada: „sportowy” Przestrzeń potwór za 20k

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Zafira OPC (B)

Kobiety i dzieci w pierwszej kolejności. Ale tata chce się zabawić!

Jednak ważne, że nie może być miły samochód. Oczywiście, jest to przedmiotem użytkowania. Jak maszyna, laptopa lub pieca jest chętny na zakup takiego produktu, który nieczęsto, ale jeśli to zrobisz, zrobisz dobrze. Auto Reader Blog Daan uczynił z najwyższą trzeźwości. Ponieważ w ich własnych słów płci męskiej zostanie pobity w samochodzie rodzinnym jest praktyczne. Daan podróżuje „dobrowolnie” w Volkswagen Touran.

Jest to również Touran 1.6 FSI. Że silnik jest Daan gust zbyt martwy. Nie ma nic, że samochód którym Daan zadowolony. Zrozumiałe. Chodzi o przestrzeń. Jest to przede wszystkim trzeźwy wyborem. W samej nic źle, ale Daan powinno być coś więcej zabawy. Samochód rodzinny do come true ojciec może nadal prowadzić Sportowy, ale szczury dywan obejmuje koleżanki nadal być w środku. Siedem-osobowa nie jest wymogiem, ale jeśli coś może być bardzo zadowolony!

To musi być ładny samochód, ale matka-żona powinni również czuć się dobrze w. Oczywiście Daan zakończyła tabelę za pośrednictwem formularza aplikacyjnego:

Aktualne / Poprzednia samochody:Volkswagen Touran 1.6 FSI
Sprzedaż / dzierżawa:kupować
Biznes / prywatne:prywatnie
budżet:€ 20.000
Rok Przebieg:35000
Preferowany rodzaj paliwa:benzyna
Powodem zakupu innego samochodu:Touran ma zbyt małą moc
Skład Family:5 osób, 3 dziewczynki w wieku 8, 6 i 4 lata
Korzystnym marki / Modele:S-Max
No-go modele / marki:francuski

Volvo V70R
€ 15.950
2004
120.000 km
Niektóre pytania są łatwo odpowiedzieć. Istnieje od dawna solidną alternatywą dla człowieka rodzinnym w pośpiechu, i to jest Fast Volvo nieruchomy. Jeśli twoja żona natychmiast rozpocząć oprzeć: te samochody są czasami dostarczane z tylnej ławki. Ok, to ławka jest w niewłaściwy sposób i wyreżyserował Hockeyvrindjes dzieci są faktycznie strefa zgniotu. Ale masz moc, przestrzeń, siedem miejsc i dość zaniżone wygląd. Są to niektóre starsze samochody, więc należy pamiętać, że utrzymanie może okazać się nieco wyższa. Punkty należy zwrócić uwagę, aby spojrzeć na to radę zakupu.

Volvo V70R

Ford S-Max 2.0 Titanium STC |
€ 19.950
2011
95,000 km
Dałeś się do Forda S-MAX, aby mieć na uwadze. To nie jest szalona myśl. Rzeczywiście, S-Max jest bardziej powszechne. S-Max oferuje dobre połączenie przestrzeni, funkcjonalność, wygląd, jakość jazdy, niezawodności i wydajności. Początkowo można dostać S-MAX (doradztwo kupno) o pięciocylindrowy silnik z turbodoładowaniem Volvo, ale późniejsze 2,0 silniki EcoBoost są również zawarte w budżecie. Są bardziej wydajne i bardziej ekonomiczne. Wersja Titanium jest smaczne kompletne i smoelt dobrze. Istnieje wiele kopii na sprzedaż na samochodach dealerskich z gwarancją. To przyjemna myśl.

Ford S-Max tytanu

Zafira OPC (B)
€ 15.950
2010
110,000 km
Jednym z wszechczasów najfajniejszych samochodów dostawczych. Zwykle utrzymuje producentem jest uzasadnione w sportową tworząc MPV. Nie z Zafiry OPC. Bodykit tłuszczu, wielkie koła i Recaro grzywny były standardem. Można również wziąć pod uwagę decydując się na kilka ciekawych uderzających kolorach, takich jak Arden Blue (patrz zdjęcie poniżej). W budżecie, można zdecydować się na najnowszych egzemplarzy drugiej serii. Nowsza Zafira Tourer pasuje do budżetu, ale nie ma silny wariant sportowego. Zafira OPC ma 240 KM dwulitrowy turbo z duża i wiele sprzętu Astra OPC. W Zafirze (porady dla kupujących) był tak samo szybki na Nordschleife jak Golf V GTI. Ale Zafira MPV jest całkiem przydatne: masz dostęp do siedmiu miejsc. Również średnia OPC smaczne pełni wyposażone.

Zafira OPC (B)

Altei XL Freetrack 4 2,0 ​​TFSI DSG
€ 15.950
2012
110,000 km
Seat Altea XL nie przejdzie do historii jako najbardziej spektakularny samochodu. Gdzie krótka wersja jest całkiem przyjemne, jest to, że XL Freetrack przyciąć przeciwko. Nie będziemy rozmawiać wokół niego: ten samochód jest bardzo brzydka. Powiedział, że masz dużo hukiem za swoje ciężko zarobione pieniądze. Było to w czasie jednej z najdroższych siedzeń, które można było kupić w tym czasie (specjalne Cupra po prostu brak w zestawie). Masz silnik 2.0 TFSI (od Leona FR) z ponad 200 KM, której siły są dystrybuowane za pośrednictwem sprzęgła Haldex DSG polu i cztery koła. Twoja żona będzie zbyt szczęśliwy z tego powodu, ponieważ jest to dość praktyczna sprawa, Altea XL. Nie należy patrzeć tylko na niego. Nawet wtedy, gdy jest to wskazane jest, aby przejrzeć dużych paneli szklanych. Wnętrze jest nieco smutny. Plaster na ranę: wszystkie opcje są zwykle dobrze i wszystko działa bardzo logiczne. Można również wybrać z najnowszymi te, które są na sprzedaż tam.

Altea Freetrack Seat 4 2.0 TFSI DSG

Mercedes-Benz E250 kombinowane (S212)
€ 18.950
2010
80.000 km
Oczywiście, wagon klasy E nie jest sportowy. Nie jest też siedem-osobowa. Więc dlaczego polecić? Być może najlepszy, jaki kiedykolwiek zbudowano wagon. E-Classic Estate jest mianowicie bardzo szerokie. Przestrzeń ładunkowa 2000 litrów nie jest gryzienie wiele niespotykane. Ale ponieważ nie MPV czy SUV waży 2500 kg samochodu. Silnik 1.8 turbo E250 jest wystarczająco silny dla większości prac. Sportowego jest mu obce, choć niektóre modele niemieckiego importu mają paketje AMG. Tylko jeden znaleźć w budżecie trudnym. Nawet w Niemczech nie ma wielu na sprzedaż. Nie popełnij błędu osiąść dla Klasy C, które są znacznie mocniej. Czy mamy rekomendację kupuj dla tego samochodu? Ale oczywiście!

Mercedes-Benz E250 Estate (S212)

Subaru Tribeca 3.6r
€ 15.500
2008
85.000 km
W Ones Galeria Der, to Subaru. Nos był tak brzydki, nieszczęśliwy, że nastąpił szybki lifting z bardziej normalnej przodu. Od tamtej pory samochód przeszedł przez życie jako Tribeca «zamiast» B9 Tribeca. Tribeca jest hojny rozmiar większy niż leśny i czystej miękkiej terenówka. Standardowe były bardzo dobrze wyposażone. Silnik jest sześciocylindrowym bokser atmosferycznego. Więc w zasadzie to Tribeca jest bardziej Porsche Cayenne niż. Stosunek wydajności zużycia nie jest korzystne. wydajność nieco rozczarowujące i pożądliwość Tribeca ponad obfitym łykiem. Są one klasyfikowane jako bardzo skomplikowane, więc nie masz mniejsze koszty. Zaleta: są one bardzo atrakcyjnie wycenione! Są na tyle kopii racjonalnie niski przebieg.

Subaru Tribeca

CX-9
€ 15.900
2010
80.000 km
CX-9, nie jest całkowicie różny od powyższego Subaru. Podobnie jak Tribeca to największy samochód CX-9, którzy są Japończyków w salonach, chociaż amerykańskie standardy są średnie Zwrotnice. Również w tym przypadku wydajność jest trochę rozczarowujące, mimo wysokiej konsumpcji. Mazda wyposaża więcej niż korzystne. Zaletą jest to ogromna ilość miejsca i charakterystyki jazdy. Jest to miłe rozjazd się po drodze. Ostateczna umowa można Sleuth doskonałe okazy w budżecie. Jeśli CX-9 wciąż wielkość zbyt duża, CX-7 nawet lepiej, dzięki silnika od Mazda 3 MPS.

CX-9

YOLO: Dodge Magnum SRT-8 (LX)
€ 17.250
2008
115.000 km
Dodge Magnum jest lekko zmodyfikowane podwozie z „W210” E-klasie. Więc jest to duży samochód, a nie tak przestronny, jak E-klasy, ale to nie jest dużo. Wnętrze jest kpina: brud tanie tworzywa sztuczne stanowią shabby atmosferę. Wykończenie jest bardzo oszczędny i każdy rodzaj wyrafinowania jest Magnum dziwne. Jest to wada, ale także urok samochodu. Magnum ma dużo charakteru. Zwłaszcza w SRT-8 to idealne połączenie pomiędzy muscle i samochodu rodzinnego. Silnik jest 6,1-litrowy silnik Hemi V8 produkuje 426 koni mechanicznych i tworzy doskonałą ścieżkę dźwiękową.

Dodge Magnum SRT-8

Chcesz informacje dotyczące następnego samochodu? Wypełnij ten formularz, w którym podasz nam wszystkich istotnych danych. Kto wie, znajdujemy kolejną wymarzony samochód!