Ostatnim F12tdf jest również najbardziej specjalny

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Co za piękny skład.

Ferrari F12tdf jest oczywiście bardzo wyjątkowy. To wyjątkowy, gdy masz najnowszą kopię produkcyjną w swoim posiadaniu. Jest to ostatnia i Instagrammer gregb.23 może otrzymywać TDF w zeszłym miesiącu.

Ferrari różni się od najbardziej TDF jest. W ten sposób lista Tailor Made F2tdf to tak długo, że wszystkie opcje osobiste po prostu nie może być opisany na płytce. Zacznijmy od tego, satynowym lakierem-zielony wyjątkowy. Ferrari Tailor Made Millionaire i lakier dały nazwę „Verde Opaco GB23. Paski i zaciski pomalowane były w Rosso Dino. Duży i efektowny Tarcza Scuderia Ferrari został namalowany na samochód.

F12tdf ma poziom niezbędne do węgla. Greg postanowił wprowadzić szczegóły węgla na zielono. Nawet dyfuzor powinien być zielony węgiel. Koła i rury wydechowe są wykonane z satyny czarny. Powyżej logo Ferrari na plecach zdobi włoskiej flagi. Wnętrze jest zrobiony z zielonego Alcantara, wraz z pomarańczowymi szczegółów. Ponownie obfitość zielony węgiel.

Samochód okazuje ładnie z resztą floty Greg. Zatem Huayra BC ma podobny kolor combo. Pozostałe samochody śmierdzą zamożny przedsiębiorca TUTAJ sprawdzić.

Zdjęcie: gregb.23 via Instagram