Zomoto ma nową stronę internetową

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Pisaliśmy już kiedyś o Zomoto w związku z pliku gadżetu. Od tego czasu firma jest zajęty z jej strony internetowej, która z kulą wszedł na numer siedem zamiast samochodów internetowych w Holandii. Komentarze od użytkowników opracowali zupełnie nowa strona internetowa powinna zapewnić lepsze doświadczenie użytkownika ...

Serwis prezentuje w swoich własnych słów, największy i najbardziej aktualny wybór używanych samochodów w Holandii, podobny do naszego akceleratora przyjaciół. Oferują one również „Zomotex” bezpłatną wycenę, coś, co w ostatnich miesiącach wydanych ponad ćwierć miliona razy. Ta własność model matematyczny, zapewnia oszacowanie bieżącej wartości rynkowej samochodu.

Wycena jest oparta na normalnych modelach amortyzacyjnych w oparciu o przebieg, rok, stan samochodu i akcesoriów. Ponadto Zomotex przetwarza również informacje o bieżącej podaży i popytu na samochody. Ten dodatek bieżących danych rynkowych zapewnia unikalny system oceny. Obliczenie Zomotex zakłada średni stan i szacunkowy przebieg 12.000 rocznie. Wartość wykazana w używanego samochodu jest oparty na określonym przebiegu. Myślę prawo rozsądne, ale być może istnieją inne doświadczenia?