Akcelerator Tesla Model S jest z tworzywa sztucznego i szarpnięcie

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

strzałka

To z plastiku, to nie jest fantastyczne ...

Podczas gdy cena z TSLA aandeeltje dalej i dalej strzelania w powietrzu, pytania przyjść ponownie i ponownie pojawiły się na temat jakości wykonania modeli Tesli. Tesla nie są w każdym razie wiadomo, że mają najlepsze wykończenie.

Mały problem jak luźnych uszczelek drzwi i słabo zamkniętych wewnętrznych paneli są powszechne, ale również większe problemy. Fameus jest w przypadku modelu S, który został wydany na podzielonym słupka. Okazało problemu jest tak wielka, że ​​klient, o którym mowa była całkowicie nowy model S Tesla.

Niezrozumiałe, że samochód, nie mówiąc już drogie jak Model S, jest przez cały jakości w fabryce oraz dystrybutorów i jest dostarczana do klienta z podobnym problemem. Chociaż, może to nie jest tak nieprawdopodobny ładunek. Aby nie opóźniać wprowadzenie Model 3 Elona rzeczywiście zdecydował, że tradycyjna kontrola jakości nie jest koniecznie wymagana dla tego modelu.

Tymczasem, nie jest jeszcze dodany nowy i dość dziwny problem. Kierowca Tesla Motors i Tesla Klub forum użytkownik benjiejr niedawno pisał powyższy zdjęcie na jego złamaną akceleratora webz lub pedału gazu „, jak nazywany jest w kręgach Tesla. Człowiek w pytaniu chcieliśmy pokazać swój samochód do jakiegoś samochodu kochający Mattie i Röste pedału tak trudne do metalu. Tam chyba leży sedno bezpośrednio, ponieważ pedał w modelu S, nie z metalu, ale z tworzywa sztucznego. Ten materiał nie był w stanie wytrzymać siłę wybuchu beniejr za prawą nogę i przerwał klapsa. Na zdjęciu powyżej tej kwestii widać wynik.

Benjie umieścić swoją historię się cieszył forum. Jest to epicka porażka może fakt, że od czasu do czasu stara dragstrip i nigdy nie przegapisz legday? Tak. Problemem często wydaje się mieć miejsce, o czym świadczą te zdjęcia innych zdegradowanych pedałów Tesla.
strzałki 2
strzałki 3

W tej chwili pedał przerwał samochód bezpośrednio do regeneracji energii, a tym samym stracił prędkość. Benjie dlatego mówi się cieszyć, że zdarzenie nie miało miejsca na ruchliwej drodze. Incydent został przedłożony NHTSA (Krajowy Związek Highway Traffic Safety). Przed Tesla zostaje zmuszony jednak do wzmocnienia pedały teraz z wyjątkiem zwiększenia zakresu dodatkowy powód do korzystania z akceleratora z podstawą aksamitu.

Kredytowym Obrazek: Teslamotorsclub.com