Lepiej niż kostium robota: Ford Mustang Iron Man

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Albo raczej Robert Downey Jr., którego Iron Man grać w filmach.

Rolą Iron Man / Tony Tight materiały ex-con Robert Downey Junior z pewnością nie zaszkodzi. Ekstrawagancki aktor zarabia jak woda w Hollywood. Oczywiście, że jest ładne, zwłaszcza jeśli lubisz samochody. W filmach, dobrze zaopatrzony garaż Tony Stark kilka razy na ekranie, ale w prawdziwym życiu wirus ma zdobyć uchwyt samochodowy na człowieka, który gra postać. Podobno Downey był w rzeczywistości ściśle zaangażowane w tworzenie swojej „nowej” Mustang Boss 302 SpeedKore.

SpeedKore brzmi jak imię fałszywej zespołu K-pop, ale można / należy znać ich jako miłośnika Tantrum, a restomod z 1,650 KM z 9,0 litra z podwójnym ciosem V8 z łodzi.

Również w Downey Stang zrobili wszelkich starań ponownie, chociaż moc, która będzie bardziej skromne. Dokładne dane nie są podane tam, prawdopodobnie dlatego, że samochód na SEMA jest tam i szybko toną w samochodach z ponad 1000 KM. Ale doładowany 5,0 V8 słynny tuner Ford Roush będą jednak zapewnić odpowiednią wydajność, zwłaszcza dlatego, że samochód jest w dużej mierze zbudowane z paneli węgla.

Wciąż, Mustang nie jest wyposażony tylko z nowoczesnymi technikami. Tak więc, samochód posiada klimatyzację i rocznika jest prawidłowo realizowany przez cały okres wnętrz. Można powiedzieć, że jest wybrany podejście Singer owskiej. Powodzenie projektu?