Dlaczego Audi RS6 DTM został skradziony?

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Dużo emocji i strzały ostatniej nocy był słynny 1000-KM Audi RS6 DTM gejackt w świecie motoryzacji. Zaledwie kilka godzin później znaleziono go całkowicie spalony. Co było motywem tego działania?

historia

DTM rozpoczął swój żywot w 2013 roku jako „normalnego” RS6 Avant z 560 KM i freesyle-narciarz, Betsafe-sign i motoryzacji Jon Olsson kupił ją. Po wszedł R8 pomyślał, że nadszedł czas na nowy Gumball projekcie, a tu te radykalne RS6 DTM wywiązała. Po Gumball kupił Dutchman Douwe Leitner dla swojej firmy samochód, a ostatniej nocy był samochód w Amsterdamie Wschodzie od lokalizacji do filmowania, gdzie był obecny sam Leitner.

Właściciel czekał na stacji benzynowej Kriterion IJburglaan przy silniku pracującym na siedzeniu kierowcy w niektórych aparatach byli oszołomieni, kiedy nieznana liczba ludzi w białym VW Transporter podjechał, kilka razy wystrzelił w powietrze, a samochodu powiększonej kluczy twierdził. Chociaż RS6 ma keyless iść Leitner powiedział, że klucze są inzaten i otrzepał się z bólu płytę, mówi stoi AT5 kamery.

Złodzieje oderwał przy pełnym otwarciu przepustnicy wówczas Zeeburgertunel za pomocą RS6, tylko 3 do 4 godzin po samochód został wypalony zostały znalezione na parkingu do Nachtwachtlaan w 020-Gazie. To była taka praca pośpiechu, że złodzieje nawet nie przeszkadza trwało chwilę, aby wziąć koło. Szacowany uszkodzenia: około 400 tysięcy euro. Sama RS6, że jest.

Audi RS6 DTM

Getaway Car

Twój pierwszy impuls na pytanie „dlaczego?” Może „, jak samochód wypad za przestępstwo". Jednak zanim podejmie stosunkowo anonimowe samochód, Audi RS6 unikalny jeszcze mocniej padać na ulicach niż KKK-spiczastym kapeluszem Kwakoe lub Opla na spotykają Wörthersee.

Ponadto, nie tylko kradzieży VW Transporter (jak aanrijvervoer) uśmiercono - dla których ryzyko musiały zostać wprowadzone, aby go ukraść - ale ostatecznie go złodzieje poszło szybko, ale również w codziennej praktyce całkowicie bezużyteczny samochodu bez kluczyka. Oznacza to, że po wyłączeniu silnika, musi opierać się na metodach twórczych dostać pracę samochodu.

Ponadto, zbiornik paliwa był prawie pusty, i oczywiście samochód jak miłość peut SIP. Prawdopodobnie złodzieje zobaczył wkrótce po ich jack-move także jak głupi ich działanie było rzeczywiście, bo tej samej nocy Jon Olssons ex był w garażu w Nowym Zachodzie spalony odzyskane, jak mówią. Dziwnie brakuje urządzenie śledzące w samochodzie. Być może zaufać właścicielowi odrębności samochodu i kradzieży.

Audi RS6 DTM

Kradzież posiada wszystkie cechy planowanego działania, co rodzi pytanie, czy atakujący miał wtedy czas dostali samochód odbyło żadnych dalszych myśli naprawdę kradzieży. Należy postępować aresztowań, możemy usłyszeć.

Jeśli mają teraz miał je natychmiast rozdarty do Brink za wielkiego WO niż mógłbym coś zaproponować, ale teraz to sprowadza się do tego, że to drogie gejackt samochód na przejażdżkę kilku kilometrów i potem w ogniu zostać wprowadzone. Wydaje się dużo kłopotów na kilka minut jazdy 1000 KM pistolet. Niestety, pistolet tylko spalony kawałek złomu (kredyt Zdjęcie: AT5)

RIP RS6

możliwe scenariusze

Z pomocą naszej kamery stałej talibski bojownik Martijn zwróciliśmy możliwy scenariusz, w każdy: perełki ryzyka grupa kradnie Jeszcze Porter minivan i pochodzi z ramiączkami się obrabować pompy. Raz tam, albo na drodze do ich rzeczywistego celu, perełki wymienionych widząc RS6 już wiemy z Autoblog i zdecydować, które następnie trzeba przyjąć następną pompę ... Masz przecież nie baw się w pracy. = Fik grał w, bo jak zawsze z dowodami.

nie wirusowe

Douwe Leitner przycisnął nas późno w nocy wszystkie serca, że ​​nie ma mowy o chwyt promocyjny, coś, że ze względu na raporty policyjne zostały uznane za mało prawdopodobne, a jedynie stał prawdopodobne po spalaniu samochodu.

Ponadto prowadził samochód podczas fotografowania w nocy na zielone karty, które formalnie nie jest dozwolony. Profesjonalna rejestracja jest tylko do jazd testowych. Miejmy nadzieję, że nie dla Leitner jego ubezpieczyciela trudno o zamiar zrobić tutaj. (Mała zmiana, zgodnie RDW: Korzystanie z profesjonalną rejestrację musi bezpośrednio dotyczyć czynności określonych przez firmę więc nie do celów kredytowania czerwono: .. Ściśle mówiąc nie tylko do jazd testowych, ale może odnosić się do ewentualnej sprzedaży . klip wideo może iść z nim).

Tymczasem na śmieci samochód rodzaj kondolencyjna dla RS6 DTM wynikać ze spotów i filmów z gdy był jeszcze w stanie nienaruszonym. Niniejszym: RIP RS6 DTM.

kredyty Zdjęcie: Mats Bulters (1, 2)