Wynik F1: Grand Prix Monako 2017

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Vettel

Leci ktoś w tym roku w porcie?

To znowu wspaniałe czasy dla entuzjastów wyścigów. W ten weekend nie było mniej niż trzech największych wydarzeń w kalendarzu: Grand Prix Monako, Indianapolis 500 i 24 Godzinki Nürburgring. Gdy jutro iść do pracy, nie jest łatwo zidentyfikować entuzjastów kolegom. Są to wszystko blada bo zostały spętane przez cały weekend na rurze, podczas gdy wszyscy inni byli na plaży.

Sami kierowcy mają również czas, aby zrobić opaloną skórę. Na Lazurowym Wybrzeżu jest fakt, wszystko weekendowy pobyt w porządku. W rzeczywistości okazuje się, że potajemnie nieco niefortunne, ponieważ wyścigi spektaculairste w Monako najczęściej widzimy jak to, co jest rozpylony. Pomyśl na przykład o zwycięstwie Olivier Panis w 1996 roku.

Ale nawet przy suchej pogodzie to GP jest ogromnym wyzwaniem, zwłaszcza na płaszczyźnie psychicznej. Dwie godziny tak szybko, jak to możliwe z dala od wąskich uliczek, wiedząc, że jeden mały błąd oznacza koniec twojej rasy. Nawet Senna przyszedł taki błąd kiedykolwiek w 1988 roku, kiedy wygrał rzucił z pozycji. Że wypadek w małym kącie to można również sprawdzić, czy masz małą przejażdżkę z Hamilton.

początek
Tuż przed rozpoczęciem nawet śmiesznym chwili między Buttona i Alonso. Hiszpan po prostu zadzwoń z Indianapolis i Przycisk potrzeba szczęścia w wyścigu. Dodaje, że to Jense dobrą opieką swojego samochodu. Jenson żartuję:

„Ja mocz w fotelu.”

JB

Hilarity wszędzie.

Ale ta chwila ma się rozpocząć natychmiast najbardziej spektakularny aspekt. Każdy przechowywane numer osiem i dopóki nie ma zmian pozycji. Bottas grozi krótko wewnątrz z Vettelem, ale potem wybiera jajka jakość. Kimi wyłania się ze słupa w pierwszym pierwszym zakręcie. Za górnym 10 Hamilton wygrywa się i przenosi do P12.

Wehrlein przycisk i staram się być mądry poprzez natychmiastowe dokonanie stop. W ten sposób mają korzystać później, a nie inny związek oponę do wyścigu i co mogą zyskać w przypadku samochodu bezpieczeństwa. W pit lane, jednak oni się nieco zbyt blisko siebie. Przycisk skarżył się przez radio, jak przystało weteranem na „uznanych za niebezpieczne wersji. Z powodzeniem, bo Wehrlein dostaje strafje pięć sekund.

Mid Race:
Minęło 17 runda przed zdarza się znowu czymś wspomnieć. Kvyat poinformował w radiu, że straci go przesuwając olej Hulkenberg. On ma rację, kiedy pojawi się ekipa telewizyjna żółty Renault przedstawia z ogonem palenia. To nie może być dobre na długo. Istotnie, Hulkenberg zgasić znacznie później R.S.17 bok. Zdaniem zespołu, to jest złamane wiadro, ale wyglądało podejrzanie jak złamany Moteur.

Coś dla połowie wyścigu jest faza pit stop. Max dowiaduje się, że musi zrobić dokładnie odwrotnie Bottas.

"Box naprzeciwko Bottas."

Oznacza to, że jeśli idzie Bottas wózki wewnątrz, jak Bottas nadal wychodzi. Bottas jeszcze na zewnątrz, więc Max idzie do środka. Fin reaguje kolejną rundę i jest tuż przed Max ponownie zadanie. Ricciardo wydaje się być prawdziwym zwycięzcą tej historii, jak dostaje się na torze i jechać kilka bardzo szybkich okrążeń. Kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, Ricciardo łapie zarówno Bottas jako Max. Max jest nie bardzo zadowolony:

"What a f * cking katastrofa"

VER

Przed dziedzinie podobnych zdarzeń. Raikkonen pierwszy wejdzie, ale Vettel jeździ przez kilka okrążeń. Te prace OVERCUT ponieważ po jego zatrzymaniu dla Vettel Raikkonen wrócił na tor. Echa Michael Schumacher i Barrichello.

Po tym Vorentscheidung na korzyść niemieckiego upuścił bezpośrednio Kimi dziurę w odniesieniu do Vettela. Fin wydaje tam ustanowić, że ma więcej pasażerów niż w drugim miejscu po tym uderzeniu. W międzyczasie tworzy podrażnienie między Perez i jego zespół. Perez był w ubiegłym roku na podium w Monako i chciałby, aby osiągnąć dobry wynik. Jego silnik staje się zbyt ciepły i zespół mówi, że musi coś zrobić. Ale Perez nie zgadzało. Jak Louis van Gaal powiedziałby:

„Śmierć lub Mieczyk”

Perez

Vettel zmierza kiedykolwiek zastanawiałeś się spokojnie na jednym ze swoich najłatwiejszych zwycięstw. Za nim jest trochę napięcie na drugim miejscu pomiędzy Raikkonen i Ricciardo, chociaż Raikkonen prawdopodobnie tylko przyspieszyć kontrole wiedząc Ricciardo nigdy nie nadejdzie. Ale potem nagle! Safety Car!

Herintreder Przycisk ma Wehrlein podsłuchu w miejscu, gdzie Senna uderzył w ścianę w roku 1988. Sam przypadkiem nie jest tak wyjątkowe, ale szczątki Wehrlein samochodu są nadal pod kątem ścianę z niemieckim.

Wehrlein

ciągnie Medical Car, aby pomóc nieszczęsnego kierowcę. Siłami połączonych jest usuwany z zatonięciu.

Po widzieliśmy drogową Sauber kierowca przeskoki możemy skupić się ponownie na temat sytuacji w wyścigu. Całe pole jest teraz zagnieżdżone, więc może my wciąż ekscytujące zakończenie wyścigu. Red Bull jest mądry, bo to Verstappen nazywany wewnątrz mieć nowe opony bez straconych pozycjach. Może on zrobić coś na świeżym gumy. Mniej mądry Ericsson za samochodem bezpieczeństwa, bo wysyła swojego Saubera w solidarności z Wehrlein ścianie.

Jeśli idzie SC oczy koncentruje się na Maxa. To właśnie Bottas pełzanie bardzo blisko Ricciardo. Oto dobry parzenia walka o trzecie miejsce. Ricciardo ma wszystkie szczęścia jak uderzył w barierkę Sainte Poświęcić ale może poruszać się do przodu.

Że szczęście nie Vandoorne. Nasz południowy sąsiad spojrzał w kierunku swoich i pierwszym punktem McLarena roku. Ale po lekkim Touché z Perez popycha go również poza tor na zakręcie. Poza Sauber również teraz są zarówno McLarena z wyścigu.

wykończenie:
Perez ma misję. Po tikkie przeciwko Vandoorne Kvyat jest jego kolejną ofiarą. On torpedy rosyjskiego flankę i okrada go z co najmniej dwoma punktami. Co więcej, on okrada mnie menedżera punktów gier, co jest niewybaczalne. Ukarać tego człowieka. Och nie, czekaj, mam podwozia Force India.

Ale dać ludziom pat wydaje, że jedynym sposobem, aby osiągnąć coś w tym obwodzie. Maks nawet na świeże opony nie może nic zrobić w kierunku Bottas. Każdy jedzie tym samym pociągiem do mety. Nowe duże samochody z dużą siłą docisku, aby wyprzedzanie po prostu niemożliwe. Ferrari znowu tak udany ostatni wygrać w Monako.

Vettel bierze zwycięstwo i wyprzedza Hamiltona w mistrzostwach. Raikkonen będzie rozczarowany z P2. Ricciardo wykonuje swoją drugą podium roku na P3, na Bottas, Verstappen, Sainz i Hamilton. Brytyjczyk, po czternastym miejscu w wczorajszych kwalifikacjach nie zgadzają się bardzo niezadowolony z wyniku.

AKTUALIZACJA:
Max nie jest zły, ale rozczarowany.
max wywiad

Pełne wyniki:
1. Vettel
2. Raikkonen
3. Ricciardo
4. Bottas
5. Verstappen
6. Sainz
7. Hamilton
8. Grosjean
9. Masa
10. Magnussen
11. Palmer
12. OCÓN
13. Perez
14. Spacer
15. Kvyat
16. Vandoorne
17. Ericsson
18. Przycisk
19. Wehrlein
20. Hulkenberg