Wynik F1: Grand Prix Japonii w 2017 roku

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Verstappen kask

Koniec sezonu F1 powoli wchodzi w widoku. Kto dzisiaj był wielki w Japonii, który sam stracił w tłumaczeniu?

Ach Suzuki Suzuka. Kurs został pierwotnie zaprojektowany przez Hansa Hugenholtz jest naprawdę obwód starej szkoły. Nie zapewniają podoba się przyznać, ale chociaż Obwód Zandvoort jest miła praca, Hugenholtz starał pracę w kraju wschodzącego słońca. Wielu kierowców uważa ścieżkę płynu przekraczania siebie jako najlepszy w roku.

W przeszłości, Ayrton i Alain walczył przez trzy kolejne lata gorzkich pojedynki o tytuł. Punkt kulminacyjny nastąpił w roku 1990, kiedy Senna zdobył pole position w jego McLaren i Prost w jego Ferrari przeszkoleni po raz drugi. Senna czuł, że został wprowadzony w dół po niewłaściwej stronie toru na starcie przez FIA. Ta organizacja kierowana przez Francuza Jean-Marie Balestre w jego oczach i tak na podstawie Prost. Co stało się potem w pierwszym zakręcie będzie znać każdy fan F1. Jeśli nie, można sprawdzić to na krótko śmieci samochód.

Po kwalifikacjach mistrz dwóch kandydatów wczorajszych ten rok są zbyt blisko siebie na ruszcie. Hamilton w jego Mercedes, Vettel w swoim Ferrari. Na czerwony samochód jest droga to wciąż ciężko pracuje na wyścig, ale tuż przed zamknięte rozpocznie silnik. Za HAM FAT i ssać Red Bulls Daniela i Max. Lewis Cóż, zobaczmy, ile chcesz Senna następnie ...

początek
Vettel i Hamilton tu od razu, co oznacza, że ​​Hamilton pierwszy zanurzyć się w pierwszym zakręcie. Za dwoma rywalami jest Max Verstappen przekazując jego kolega Ricciardo. Ricciardo zdołał naszego rodaka w końcu znowu wczoraj w kwalifikacjach, ale Max natychmiast przywraca prawidłową kolejność pierwszych metrach wyścigu widać z niego. Początek jest również bez zarzutu, z wyjątkiem Carlos Sainz w jego (na razie, nigdy nie wiadomo, kiedy Red Bull) ostatni wyścig Toro Rosso sprawia złe wrażenie po awarii poza tor.

Ricciardo czuć dodatkowy ból porażki zaczęło się, gdy OCÓN przejść obok niego w „esy”. Verstappen jest tylko właściwy sposób: bierze Vettel bezpośrednio do nawrotu i nadal P2 za Hamilton. Hmm, Max P2 za Hamilton w początkowej fazie wyścigu, który znany jest w jakiś sposób ...

Kiedy zwracamy na nasze krzesła / kanapy / piłek wylądował ponieważ wyprzedzanie Max, azjatyckiej koszmar Ferrari osiągnie dojrzałość. Najpierw strzelać Raikkonen pojedynek z Hulkenberg poza tor na Łyżka i stracić wiele miejsc. To będzie Czerwone Brygady na ścianie pit choć nie lubią widzieliśmy, ale to nic w porównaniu do tego, co następuje. Jeżeli Vettel prosto opdraait, zostaje przejęty bezpośrednio OCÓN i Ricciardo. Oczywiste jest, że niemiecki nie ma władzę w jego SF70H. Problem techniczny prezentował się na początku nie jest rozwiązany. Ferrari, jednak biorąc pod uwagę dodatkowy czas, aby zdecydować, czy należy wnieść Seb wewnątrz. Po Sainz znowu jazdy w dół drogi i tym razem udał się do wejścia na pokład, bo nie ma samochodu bezpieczeństwa na torze.

SC oznacza, że ​​maksymalna może tłoczyć w ogonie Hamiltona. Mógł też grozić Brytyjczyk podczas restartu? Mwah. VER reaguje dość dobrze gasvoet szynka, ale jest od razu jasne, że jest on zbyt daleko w tyle Mercedes jest do złożenia oferty. Vettel tymczasem idzie dalej i dalej z powrotem. Oczywiste jest to szansa dla niemieckiej historii. To tak jak nasi sąsiedzi powiedzieliby ostateczną Vorentscheidung w Pucharze Świata.

Mid-Race

Kablam! zagięcie Degner II Akty ponownie jako Ostro w prawo. Wszystkie sterowniki weekendowe mają pewne trudności z zdradzieckiej krzywej, która wyciska wspólny po kilku szybkich zakrętów zamiatanie. Tym razem Ericsson leci poza tor. Jednakże, jeśli widzimy pokładowego robi to bardzo niewygodne. Komisja regatowa decyduje wirtualny samochód bezpieczeństwa, aby wysłać zadanie.

Po tej krótkiej przerwie ósmego wyścigu Ricciardo dojrzałych czasie złapać OCÓN. Potem idzie do trzeciej rundy po Max Verstappen, ale już ma zaległości w około sześć sekund MV33. Zobaczmy, kto dzisiaj najszybszą z nich.

Danny-Ric

Raikkonen tymczasem jest również lekko do przodu. Człowiek, który wygrał tu 12 lat temu, aby wyprzedzić Fisichella na ostatnim okrążeniu jest ładny zajęty dogania po wycieczce poza tor w pierwszej rundzie. Na okrążeniu 16 jeździ dookoła na siódmym miejscu za Force India. Powinien mieć, co do zasady, ale pytanie brzmi, czy istnieje więcej pasażerów.

Na okrążeniu 22, Verstappen przyszedł poprzez podcięcie na Hamiltona. Red Bull może z ich kierowców w P2 i P3, oczywiście, niektóre próby uruchomienia Mercedes czai. HAM przyjeżdża natychmiast do kroczenie teraz VER sens Ricciardo w czołówce na Bottas. W 24. rundzie Max ustawia najszybsze okrążenie wyścigu w dół i jest on zaledwie 1,8 sekundy za LH44.

W rundzie 26 Ricciardo przychodzi do wewnątrz, ale działa stabilnie na Bottas i idzie do przewodu. Hamilton, jednak już w ogonie jego sekundę, z Verstappen tuż za nim. Teraz przychodzi wielki strategii Mercedes-trick z kapelusza. Valtteri czyni drogę do Lewisa, ale oczywiście nie dla Maxa. Holender ma dwa okrążenia ścisnąć za Finn i dlatego widzi Brytyjczyk znikają.

My oczywiście mieć oko na froncie pola, aby zobaczyć czy Verstappen jeszcze może zrobić w stosunku do Hamilton, ale obawiamy się, że Lil „Lewis mogą teraz kontrolować wyścig. Bezpośrednią napięcia w wyścigu leży w walce o punkty laastste pozycji. Jest wnikając ogona górnej 10. Kierowcy Haas F1, Williams, Renault i Toro Rosso Gasly wszyscy chcą punktu zbierania.

W krótkim czasie dwóch nazwisk do listy zostać podkreślone. Pierre Gasly verremt się i wtedy jądro musi szukać uszkodzonej opony. Następnie widzimy dziwaczną scenę, gdy skrzydło DRS Hulkenberg pozostaje w stanie wolnym. Możesz myśleć, że Niemcy mogą zatem latać nad utwór, jak nigdy dotąd, ale w rzeczywistości brakuje mu siły docisku i oczywiście musi odlecieć większe szanse na pracę. Kiedy przychodzi Nico próbuje się mechanik śmieszną sposób skrzydło jeszcze stanowiska zagęszczania, ale bezskutecznie.

wykończenie

Oefff niemal duża awaria w końcowych etapach wyścigu. Lance Stroll awarii poza tor w esy i kiedy wróci na tor sunie prawie w kontakcie z Red Bulla. Myślę, że było Ricciardo, ale aby uniknąć Olavje „Zostawiam go tutaj w środku. Spacer umieścić swój samochód poza torem iw dół, jak mamy nadzieję, że nie będzie to samochód bezpieczeństwa, pozwalając Max sekund skradziony Valtteri mu musi zrobić dobry na Lil „Lewis. Ale niestety, komisja regatowa zdecydowała się wstawić wirtualny samochód bezpieczeństwa. Rasa ta wydaje się być przesądzony.

Albo ... nie!?! Po zniknięciu VSC Max nagle poruszać się znacznie szybciej niż Hamilton. Dwa okrążenia do zrobienia, że ​​jest w ogonie szynka, z kilku maruderów na nosie obu. Niestety Alonso odbywa McLaren potrzebne chwilę między Merc Hamilton i Red Bull Verstappen. Massa następnie zrobić to samo jeszcze raz cienko skończona. Jack z weteranów.

To było to, Lewis wygrywa wyścig. Verstappen jest drugim Ricciardo, Bottas, Raikkonen, dwa Force India za dwa zające i Massa. Jolyon Palmer nie płomieniach ponownie i kończy swój prawdopodobnie ostatni wyścig F1 na bezbarwnego dwunastym miejscu.

UPDATE 1Po wyścigu Hamilton pchnął Max w cemencie.
HAM-cement

UPDATE 2: Max rzucił wodę do Daniela podczas konferencji prasowej.
Fun-in-the-persco

UPDATE 3: Max mówił do mikrofonu po rasy żółtej.
Max-mic

UPDATE 4
Alonso został ukarany po wyścigu za ignorowanie niebieskich flag.


Pełne wyniki

1. Hamilton
2. Verstappen
3. Ricciardo
4. Bottas
5. Raikkonen
6. OCÓN
7. Perez
8. Magnussen
9. Grosjean
10. Massa
11. Alonso
12. Palmer
13. Gasly
14. Vandoorne
15. Wehrlein

DNF
spacer
Hulkenberg
Ericsson
Vettel
Sainz