Prokuratura domaga się kary dla ojca i syna z powodu ulicznego wyścigu Porsche

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

911

Wydaje się, że żadne zadanie kary to czas.

W ubiegłym roku pisaliśmy o tragicznym wypadku w Loosdrecht. A 19-letnia kobieta, która przyszła po tym jak został uderzony w jej Toyota Aygo przez Porsche 911 z obecnie 54-letni Walter W .. Waltera Reeda w momencie katastrofy zbyt trudne i zbyt dużo alkoholu w jego krwi. Byłby dodatkowo udział w wyścigu ulicznym z jego 33 roku życia syn Casper W., który jechał w MINI. Ofiara została jeszcze podjęta do szpitala, ale tam zmarł dwa tygodnie później z jej ran.

Oskarżyciel zażądał dzisiaj pięć lat więzienia i trzy lata w jego syn Walter Casper. Również wymagana jest zarówno zawieszenie licencji pięciu lat. Holenderski Instytut Sądowej (NFI) obliczył, że Walter 167 kilometrów na godzinę jazdy w momencie katastrofy. Ponadto, jest to powszechne, że miał dwa razy Dopuszczalna ilość alkoholu we krwi. Piętnaście świadkowie stwierdzili, że Walter Casper kilometrów i był zaangażowany w wyścigu ulicznego i przeniósł się z dużą prędkością „zderzak w zderzak” przez ruch.

W dwóch na ale oba zaprzeczyć, że tam był wyścig uliczny. Walter mówi też, że gdy był przyspieszenie, ale nigdzie w pobliżu 167 km na godzinę, twierdząc NFI. Emocje biegł wysoki na chwilę. Walter kwalifikuje świadectwo jako „po prostu nie jest prawdą”, „możliwe” i „kłamał”. Nie chciał nawet tak więc trudno odważy się pojechać:

Nie będę przejechał szybciej niż 50 kilometrów na godzinę, gdzieś między 70 a 85 kilometrów, ale na pewno nie jest to 200. Nie śmiem nawet na autostradach w Niemczech. I z pewnością nie należy jechać szybciej, przysięgam na śmierć mojej matki i mojego syna.

Jednak ojciec zmarłego zrozumiałe pragnął niczego więcej od tej obrony, którą nazywa „bzdury”

Moja droga Fleur przez pijanego głupca wjechał skrzydłami.

Casper W. syn okoliczności przyniósł zaskakująco trzeźwo Berden powód, dlaczego nie powinien być skazany. Airline pilot mówi, że stracił pracę w razie skazania. W każdym razie, to był tragiczny incydent, że każdy, kto lubi od czasu do czasu natrafienia na pedał gazu, przypominając nam, że wypadek jest w małym kącie.

Kredytowym Obrazek: niepowiązane uszkodzony ponad 911 samochodów śmieci.