Tyle dolarów zarabia Max Verstappen z nową umową

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

MV33

Max podobno miał sto milionów powodów do podpisania z Red Bull Racing.

Ostatnio Max Verstappen rozszerzony zresztą dość nieoczekiwanie swój kontrakt z Red Bull Racing. Ten położyć kres spekulacjom na temat planów Maxa do 2019. Został zwolniony po roku 2018? został zatrzymany w umowie? Jeśli tak, to nie było w tym przypadku klauzuli zwalniającej? To wszystko nic więcej z jednego kamienia, ponieważ Max zobowiązała się do swojego obecnego pracodawcy z sezonu 2020. Czy nie było w kontaktach tła z Ferrari, Mercedes lub jakiejkolwiek innej osoby, nie wiemy. Właściwie uważamy Max to, gdy mówi, że nie widzi powodu, by opuścić statek dobry Red Bull.

Że jak to powszechnie sądzi, w padoku, że dwie „dużych chłopców” w F1 Max nie tylko z konkurencyjnym samochodem, ale może także zachęcić ich wyciągnąć z czeku in blanco. Chociaż Red Bull Racing ma duży budżet, Ferrari i Mercedes, ponieważ Max dałoby się jeszcze bardziej. Ponadto, do tej pory nie było naprawdę w stylu Red Bull płacić swoje sterowniki bardzo gruba. Nie za nic mają swój zespół szkoleniowy, który podobnie jak Ajax przeznaczony talent gotowy do pary w kuchni, więc wtedy również własne korzyści. Ten ostatni może być w sportowym i pod względem finansowym.

Ale teraz mówimy o Ajax: Telegraph felietonista i Cruijff ADEPT Jaap de Groot (zbyt dobre dla nazwy), twierdząc, że Red Bull nadal dość przyciągnęła cięcie zachować Max. Chociaż Max otrzyma pensję „tylko” 10 mln euro rocznie, ale ponad premie zwiększy tę liczbę zwykle do około 30 do 35 milionów rocznie. Przez okres trzech lat, mamy go więc na rozlazły 100 milisekund. Nie jest zły, nawet jeśli porównać z innymi górze w tej dziedzinie.

Ale Max jest dopiero początek. Po sezonie 2020, a mianowicie nasz bohater osiąga bardzo stary wieku 23 lat. Powiedzmy, że dwa razy mistrz, potem doki z miłością Ferrari 50 milionów rocznie dla Maxa jak oni również dla Schumachera. Jeśli MV33 chcą przejść z F1, dopóki jest to Barrichello-jak weteran, może on przejść w drodze na miliard i szanowany położenie między Brenninkmeyerów stwarza i Fenteners Flushing w środki 500. Jako dziecko chciałam było sto Grand ...