Skonfiguruj Audi A8 (D5)

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

A8

Kompletne zabaw z listy opcji nowego szefa sedan Audi.

Kilka miesięcy temu, Audi oficjalnie zaprezentował nową A8. Gdzie poprzedni A8 wciąż mam skargę, że była to A4 XL, nowy A8 jest rzeczywiście niektóre świeże szczegóły konstrukcyjne. Tak długo, jak trwa co najmniej ponieważ niedawno wprowadzony A7 było więcej tego samego „i niewątpliwie nowa stylistyka sączy również aż do niższych liczb w przedziale. Zresztą, na razie wygląda szczególnie tworzy tył samochodu z jego okrągłych jednostek lekkich i ditto całkiem ładnie.

A8 Mamy już szczegółowo omówione, w tym poprzez umieszczenie go obok swojego poprzednika na trudnym porównania. Redaktorzy podzielono o nowym szczycie Audi. Więc @wouter znaleźć wnętrze nowego szczytu, ale @willeme jego wątpliwości, czy jest to naprawdę lepiej niż poprzedni A8. Niżej ma szczególnie problemy z przednim zwisie A8, która jest tylko to, co mi wiadomo, nie może w takim topsedan.

W każdym razie, to wciąż zabawa skonfigurować takie rzeczy i zobaczyć, gdzie kończy się w cenie po sprawdzeniu wszystkich opcji. Niestety początkowo tylko 50 TDI i TFSI '55 „dostępna. Obaj zaczynają się w Holandii w nieco ponad tonę. Ale ja przyszedł po trochę błahy z konfiguratora w cenie Euro 177,072.00. Pamiętaj, ja zachowałem dokumenty, przechodząc do krótkiej wersji, która mi się podoba bardziej. Normalnie bym zdecydować się na czerwono, ale lubię Misano jeszcze tylko trochę zbyt RS3 klasyczną czerwoną czapkę i coś klasyczny, więc zdecydowałem się na Nogaroblauw. Czy ie:

1
2
3
4
wartość podatku

Yoram Dzięki za cynk!