Tesla jest teraz jak chłód jak Netflix

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Tesla chłód

Elon ma waggies nauczyłem się kilku nowych sztuczek.

Śliczne Tryb Ludicrous na Tesla, ale najwyraźniej posiadają pewne Teslarati właścicielom jak również bardziej genialnego przyspieszenia swoim czasie. Możemy sobie wyobrazić, dlaczego.

Załóżmy, że z powodzeniem getinderd a wieczorem obejmuje Netflix i Chill, ale wychodzisz gdzieś zjeść jakąś formę. Po naciśnięciu w rekordowo krótkim czasie, że California Rolls w szyję, chcesz jak najszybciej do następnego etapu. Masz w swojej Tesli i trochę zbyt entuzjastycznie nacisnąć pedał gazu. BRAAAAAP. Oh No wacht..ZOOOOOOM. Wkrótce okazuje się, że popełnił ogromną pomyłkę! Natychmiastowy moment obrotowy z electro-rakiety, można usłyszeć wdzięku szyi kręgi następnego fitgirl dosłownie dislokeren. Nie przeziębić. Plotka głosi, że to jest powód, że Elon i Amber zerwała.

Od tego czasu, mózg podobno pracował w odcinku stworzyć rozwiązanie tego problemu. Nic dziwnego, że Model 3, który został opóźniony. Ale wynik jest. Tesla na ekranie, można wybrać tryb Chill Aby uniknąć tego scenariusza.

Chill czyni bardziej stopniowe przyspieszenie - idealny dla gładszej jazdy i łagodniejszym jazdy dla pasażerów.

Poza tym nowy tryb Musk inaczej natychmiast bothered produkty są jeszcze nauczyć się nowego triku. W razie potrzeby, może być Tesla teraz automatycznie wysyłać swoje krzesło i slajd z drogi, kiedy się wydostać. Geinig że te potencjalne opcje Last Summer via Twitter zasugerował Elona przez klienta. Dobra, może Tesla już robił i Elon chwycił szansę na zrobienie dobrego marketingu, ale jest to miły pomysł, że najwyższy szef od razu myśli o / klienta.

Twitter Elon

Jak zwykle aktualizacje Tesla walcuje się w powietrzu.