Recep Tayyip Erdogan chce pełną tureckiej samochód w 2021 roku

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Anadol

Jesteśmy już ciekawi jakości klaksonu.

Niedawno podaliśmy listę jakie samochody, w których krajach są popularne. Nie dziwi fakt, że widzimy w wielu narodu, który jest lokalnie wykonane produkty są dobrze. Spójrz, wełniane skarpetki, które umożliwiają ich quinoa samolotem marszu znad kiedykolwiek dziewiczych górach Peru nadal może się nauczyć.

W każdym razie, samochód jest produktem emocjonalny, który idealnie nadaje się do uczuć, gdzie patriotyzm jest jednym z nich. To ostatnie zjawisko jest Recep Erdogan nie jest zaskakujące. Żelazną ręką z frenemy z Fethullah Gülen rządzi naród Bosfor i dumną indyka na uwadze, że meeblaast dobrego tonu na międzynarodowej agendy politycznej.

Co doskonale pasuje do takiej ambicji jest prywatny samochód (marka). Obecnie budowane lub samochody w Turcji, ale tylko dla innych marek. Wcześniej nie było Anadol. made one sportowych SW-16 (przedstawiony powyżej), które mogą być opisane jako Anadol na Anadrolu. Obecnie prowadzony jednak tylko Fordy zespołu Anadol.

Recep chce to zmienić i uważa konieczności znalezieniu właściwej receptury. Joint venture pomiędzy Anadolu Group, BMC, Kiraca Holding, Turkcell i Zorlu Holding macierzystych pełną tureckiej samochód produkcyjny w 2021 roku. W 2019 roku powinien pojawić się prototyp, pisze agencja informacyjna Anadolu.

Inwestowanie w prywatnym przemyśle samochodowym nie jest inaczej to zupełnie nowy pomysł. Kilka silnych liderów zorientowali się ten sam plan w przeszłości, jak Vlad, między innymi. Puik Recep pomysł, czy nie można siedzieć?

Dzięki wszystkim za porady!