Oficiální: Citroen C3 Aircross

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Nástupcem Citroen C3 Picasso.

Tam byl už C3 Aircross (aka C3 pro lesníky), ale to přišlo až v Brazílii. Pak jsme viděli na začátku tohoto roku, Aircross C-Concept a nyní je k dispozici nová generace, která také mohou ‚vychutnat‘. Ba co víc, bude to nahradí C3 C3 Picasso Aircross.

C3 Aircross je kompaktní, SUV, stejně jako mnoho, a umístěné pod dobře známé C4 Cactus. To C4 Cactus je hit, takže Lemon zůstává postříká plast / gumovými detaily. Ve srovnání s Cactus je strana C3 Aircross zůstala relativně ‚čisté‘, ale existuje spousta plastových hran přítomných vyvinout alergie. Tyče vzadu najdu nebo dělal legraci znovu, mohlo by to být mnohem příjemnější na silnici .. Uh, městské džungle! Barvy rámů, kryty kol, střešních nosičů a zrcadla jsou samozřejmě všechny možné přizpůsobit. Celkem je zde přítomno 90 barevných kombinací k dispozici, které obstarávají osobnosti a vkusu zákazníka.

Jak víme, Opel získal PSA. To C3 Aircross proto také přichází s Opel odznak, zvané Opel Crossland-X. Vybrat, budu jít na tento Citroën!

Řada motorů zahrnuje 130 hp 1.2 Čistý Tech. Břečka je 82 hp Čistý Tech (tříválec). Motorová nafta může řídit s 100 nebo 120 k 1,6 BlueHDi (manuální převodovkou). Holandské ceny a dostupnost (listopadu) budou oznámeny brzy.

UPDATE: Máme pohyblivé obrázky!