Co takový Crash Test Dummy?

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Crash testy jsou důležitou součástí při vývoji vozů, ale osobně si myslím, zásadu, že maximálně 5 hvězdiček může být dosaženo poněkud zastaralé. Mnoho modelů nyní získat pět-star, zatímco vy můžete mi říct, že všechny Maximální počet bodů je stejně bezpečné. Výsledkem by bylo nejlepší pro mě být trochu složitější,.

Značky mohou mít možnost vybrat více zaměřen pak rozlišit lépe hlediska bezpečnosti a spotřebitelů. Kromě toho, že testy jsou vždy provádí při rychlosti 64 km / h, přičemž je zajímavé vědět, co je vlevo při vyšší rychlosti vás.

Testy se provádějí nárazové po celá léta s Crash Test Dummies. Tyto „panenky“ jsou stále důmyslnější s cílem získat přesnější obraz o tom, co se děje s tělem v případě nehody.

Výrobce auto jako GM například používá 200 různých typů crash figuríny. Ty se objevují ve všech tvarů a velikostí a obsahovat senzory 70 až 80 hřišť pro záznam dopadu havárie. Senzory měří každou sekundu 10.000, stav figuríny. Proud dat je zpracována výkonným počítačovým systémem do užitečných informací.

Levný je taková botspop ne proto, že cena za jednotku může být až do výše $ 500.000 převedeny 380.000 euro, tak zlatý. Zatím nebudou tlačil tak rychle pracovníky zpět, protože taková figuríny tržiště nebude prodávat rychle za příjemnou cenu. Pak si můžete vyzvednout více míst pro šéfa, protože to je mnohem lepší obchod. (Via: egmcartech)