Interní toto hlášení se týká Peugeot 108, C1, Aygo [aktualizováno]

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Mini trio zasažena problémy zastavení

Všechny dříve vyráběné vozy takzvaného mini-trio (Peugeot 108, Citroen C1, Toyota Aygo) jsou ještě před jejich vydání do garáže. Vzhledem k problému s předními závěsných ramen Mohou žádný způsob, být vydán. Výroba je ukončena.

Dotyčný auto před splnit trojúhelníkové rameno nemusí splňovat specifikace, které mohou mít negativní vliv na ovladatelnost vozu. Ze všech vozidel, která již vyrobených a přidělených v různých zemích prodávat / prodejců / distributorů by měly být nahrazeny trojúhelníkových ramenech je před dodáním k zákazníkovi.

Odvolání, které v souladu s interními Peugeot dokumenty v našem držení, přichází ve velmi nepříjemné chvíle; těsně před zahájením zákazníka modelů objemu (později v tomto měsíci) začíná. Výroba automobilů v závodě v Kolíně, České republice, byl ukončen až do dalšího oznámení, která v každém případě povede ke zpožděním.

Rádi bychom říci, takže se nemusíte trvat příliš mnoho na testovací jízdu před uvedením na trh, ale samozřejmě problém je zde zachycena. Dealeři muset použít striktní podmínkou obdržel pouze předváděcí vozidla za testovacích jízd, kdy došlo k nahrazení. Kromě nosných ramen jsou současně úprava sedadla a vlhkost v zadní posílena jako důležitých otázek, ale není dále diskutovány v literatuře.

Zavolali jsme tři dovozci poskytli komentář k některé z větru vyšel pro zákazníky. Citroën je, aby šetření, a Toyota bude nám stále kontaktovat. Peugeot byl k dispozici pro komentář.

UPDATE 20-06, 08:30, Odpovědět Toyota: AYGO dorazí na prodejců na začátku července.
- Výroba v závodě se nezastavil.
- Zahájení dodávky není zpožděn.
- Všechny Toyota AYGO jsou kontrolovány av případě potřeby se správnými komponenty před dodáním upraví dojde k našim zákazníkům.

UPDATE 20-06, 08:40, reakce Citroën: Produkce 1. C1 byl skutečně zapojen do některých modelů deviace. Tyto vozy jsou vybaveny náhradními díly, a teprve potom dodány zákazníkům. Je třeba zdůraznit, že vozy, které zákazníci dostávají, TIPTOP v pořádku. Citroen také popírá, že výroba zastavena v České republice, to běží „na plné obrátky,“ říká Citroën Netherlands. Součástí dodávky pro zákazníky není zpožděn.

UPDATE 23-06, 11:20, Peugeot reakce: první výroba Peugeot 108 některé anomálie skutečně zjištěno, na konci května a nyní opravena to. Výroba není zastaven a také provozuje v současné době v plné síle. Dodávat zákazníkům sledovat.