Chevrolet Camaro Convertible: silniční zkoušce videa

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

OK vyjít jako pronájem auta v USA, myslel jsem o Camaro. A pak jsem dostal tuto Camaro kabriolet po dobu několika dnů.

[Podívejte se před vámi číst? Podívejte se na video ZDE! ]

Značka Chevrolet
Myslím, že můžeme všichni se shodují na tom, že General Motors mateřská společnost, která promrhala. Daewoo s Chevy odznakem nebylo nic více nebo méně než průměrné vozidlo, ne auta byste být hrdí na to, ukázat všechny své přátele.

Chevrolet Camaro Convertible

Pro evropský trh byl také velmi málo přitažlivé modely rukáv Chevrolet, jedinou výjimkou byl snad Volt. Pěkný nemohu jmenovat, ale technicky to byl zajímavý vůz. Kromě toho Opel prodal v naší zemi desetkrát tolik jako Ampera je voltů, což opět ukazuje, že síť prodejců a image značky Chevrolet nebyla optimální.

Stručně řečeno, po všech těch letech, které korejský odpadky asi byla vylita kolem nás, jsem neměl tolik víc se značkou Chevrolet. A pak bych mohl jet na pár dní Camaro. Konvertibilní se mi líbil ten nápad, protože počasí bylo dobré. Ale vysoká očekávání, ne já ne.

Chevrolet Camaro Convertible

Jek, čtyřválcový
Když ryby slyšet bílé víno v Porsche je boxer, s hranolky a majonézou slyšet skutečný americký slyší V8. Je to škoda, že placení daní na Camaro V8 (pro Mustang je stejný), rozpočet deficit středně velké africké zemi může být dokončena. Jednalo se o čtyřválec, takže žádný chudák na papíře s 275 hp.

2.0T (kabriolet)V8 (kabriolet)
motor1998 cc6162 cc
energie202 kW / 275 hp333 kW / 453 hp
pár400 Nm při 3000 otáčkách za minutu617 Nm při 4600 otáčkách za minutu
Maximální rychlost240 km / h290 (250) km / h
0-1005.9 (6.1) s4.6 (4.8) s
cena€ 57 050
(€ 63 570)
€ 99 543
(€ 108 277)

S tímto druhem motoru je vždy dvě strany, jak jít dál. Velmi těžké kopce jako slibované koní udržet malou volno. Nebo dupat krásný kopce, kde se k závěru, že 275 hp je docela v pořádku pro většinu aut a tak Camaro Convertible. Dokonce i pro „sportovnější“ motoristy tato kombinace je dost hezké. V těsnější otočí zadní kola klikyháky příjemné uchopení a větší odhodlání chtějí co nejlépe nastavit zpět krok stranou. Tam je důvod, že je stále jednodušší, než se očekávalo, ale o tom více v dalším odstavci.

Chevrolet Camaro Convertible

OMG Chevrolet
Přírodním úkazům pneumatiky na sportovní auto? Opravdu? Sin, protože někteří řidiči cítit přímo. Je-li odpověď poslat malátná, musí být nejprve stlačen v této měkké pryže, a že otevřený profil, pak se vozidlo změní pouze samozřejmě. Také na zadní straně, je na počátku větší pohyb a umožňuje samozřejmě také převést do mírně (nebo násilné) posuvné zpět. Je to vada na mnohem více než schopný podvozku, protože zatáčení rychlosti jsou vysoké, brzdy jsou jemné dávkování a zároveň je v rámu dostatečnou flexibilitu, aby bylo pohodlné.

Chevrolet Camaro Convertible

úprava & interiér
Achillovou patou amerického čtyřkolce. Někdy to bylo v pořádku, to bylo často k pláči, ale GM Zdá se, že probudil. Camaro interiéru vypadá v pořádku, většina materiálů i prémiový pocit a funguje to dobře taky.

Malé chyby jsou samozřejmě nemůže jít všichni dokonale najednou. Ti, kdo si myslel, že by měla být spoiler na víku zavazadlového prostoru, uvízl příliš v osmdesátých letech. Nemám ponětí, zda se pás z plastu aerodynamických něco dělat, ale vypadá to, že kopie toho, co jste si koupili na Halfords.

Chevrolet Camaro Convertible

Chevrolet Camaro Convertible

Život je krátký
To by byl dobrý argument jít pro V8, ale mnohem daň je natolik dozadu, že v Holandsku, že nikdo se chystá udělat. V našich sousedních zemí, V8 cenu nižší, což způsobuje oslabení V8 bude neobyčejně vysoká. Také v hlavním konkurentem Mustang je tomu i v Mustang, výkonnosti vierpitter rozhodně není zbabělec. Ford musclecar V Základní výbava vyšší výkon, ale běží méně volně rozrušená. Pravděpodobně by jinak Mustang V8 ohrožena.

Chevrolet Camaro Convertible

Ostatní kabrioletů čtyři sedadla jsou legie, jak Audi, BMW a Mercedes-Benz mají v rozsahu. Příliš se stále více či méně sportovní verze, ale všechny mají něco společného. Ve srovnání s Camaro (nebo Mustang) jsou jednotvárnější v Evropě, to je předvídatelné volby. A život je příliš krátký na nudné auto, ne? Film!