Ferrari J50: targa omezena vycházejícího slunce

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

v době oběda tak pěkné.

Pro italskou automobilkou představila novou speciaaltje oslavit 50 let Ferrari v Japonsku. Vůz odpovídá na jméno J50 a budou mít 10 kusů konstrukce. Vespod se jedná o 488 Spider, design je kývnutí na Ferrari s targa horní sedmdesátých a osmdesátých letech.

J50 má slavný foukané 3.9 V8 pod kapotou, což je dobré pro 690 koní. To je 20 koní více než 488 Spider. The-targa střecha J50 lze umístit do dvou částí za sedadly.

Japonci budou nepochybně potěšen. Redaktoři jsou rozdílné. Níže podepsaný není fanoušek. To znamená, že přední má některé znaky Lamborghini Centenario, a to není kompliment. Na 20-ti palcová retro kola jsou dobrou volbou, ale celkový design příliš zaneprázdněn, podle mého názoru. Ferraris, jako je 456 a F430 například mít větší klidnou atmosféru. J50 je úplně záchvat. Hot Wheels, ale v reálném životě.

Kromě kosmetické transformace, existují i ​​jiné věci, očištěné. Radiátory jsou blíže u sebe a čelní sklo je nižší ve srovnání s 488 Spider. Motor je viditelná skrz průhlednou polykarbonátovou krytu, který je vytvořen jako prodloužení dvou oddělených převrácení tyčí, které chrání hlavy cestujících. Napříč uložený aero fólie působí jako vizuální most mezi oběma rámy a je odkaz na jednu z nejvýraznějších rysů sportovních prototypů Ferrari od 60. let minulého století.

J50 je kreativního myšlení divize Ferrari speciální projekty a byl navržen týmem Ferrari Styling Centre v Maranellu. V souladu s tradicí Ferrari Fuori série každý z nich je přizpůsoben potřebám kupujícího. Kopie uvedené v Tokiu má barevnou kombinaci červené a černé. Že téma je předán do interiéru, v combo s alcantara a kožených materiálů.