Hyundai ix35 (2009-2015) – příležitost videa, akvizice

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Hyundai ix35

Hledáme pro vás, co se zaměřit při koupi Tucson, kteří nemohli být s názvem Tucson.

Ve Spojených státech je znám už tři generace Tucson, ale prodávají ve zbytku světě existují pouze dvě generace Tucson. Prostřední ze tří generací, které byly prodávány v USA, byl jmenován ix35 a to ve zbytku světa. Koneckonců, to bylo více v souladu s dalšími náznaky Hyundai. Ale proto, že Korejci později však uznal, že Tucson odznak byl mnohem rozpoznatelné, nejnovější generace kompaktního crossoveru právě volal znovu Tucson. stále pochopit? Jeli jsme tak není Tucson, ale s ix35. Který byl právě jmenován Tucson v USA.

Každopádně crossover tak. A ve srovnání s první generací Tucson ix35 byl obrovský krok vpřed, pokud jde o pohodlí, zpracování a designu. Samozřejmě se spoustou „value for money“ v té době, protože ix35 byl dán konkurenceschopnost na trhu ve srovnání s vozy jako Nissan Qashqai, Volkswagen Tiguan a Ford Kuga. V roce 2013 byl proveden facelift udržet ix35 také stále svěží jeho posledních let.

Vůz vypadá Nechtěl jste se dostali standardní pohon všech čtyř kol, to bylo volitelné a není k dispozici u všech motorů. Motor s ohledem na tam byl výběr z benzinových motorů od 135 do 166 hp dieselové motory byly od 116 do 184 hp. Ale nejsme tam dosud, protože tam je také vytvořil variantu vodíku, který je stále prodává. Přináší 136 koní.

Nabízí na trhu
Jen něco málo přes 200 ix35 je lze nalézt v tomto okamžiku Marktplaats.nl. Tento jediný 1 v 10 dieselu. Tam lze nalézt asi 35 strojů, zbytek je vybaveno manuální převodovkou. Ceny začínají těsně pod 13.000 € eur a jít až na cca 28.000 Kč eur.

plusy

  • Dobré, efektivní a relativně čisté motory.
  • Cenovými podmínkami.

Důležité informace

  • Manuální převodovky se někdy dost těžké jít v první a druhý rychlostní stupeň, když je velmi chladno.
  • V GDI by motory ucpat palivový filtr, někdy s využitím paliva, která mají vysoký obsah ethanolu (jako bio-paliva).
  • V případě, že 1.7 CRDi ve střelbě nouzovém režimu je většinou je to proto, že regenerace filtru pevných částic pokračuje.
  • Klimatizace může být v některých případech poskytuje nižší výkon při dlouhých jízdách. To lze řešit s aktualizací na prodejce, takže kondenzátor nezamrzne už ne.
  • Od roku 2014 je zde již není dodáno plné rezervní kolo, jen opravná sada.
  • Mnozí lidé zažít pocit kontroly nad ix35 faceliftu jako „nervózní“ nebo „zoekerig“ mrtvého bodu ve středové poloze. Ostatní ovládání je opět velmi vágní. S aktualizací softwaru by to mohlo dobře být upravena, ale ne vždy k všeobecné spokojenosti. Vezměte si zkušební jízdu, takže vypadají dobře na vás, nebo nechat příjemné řízení, a to zejména při dálničních rychlostech.
  • K dispozici jsou on-line najít mnoho stížností na navigaci. Kdo ví, některé ulice a není nejšetrnější k použití. Neexistují žádné dostupné POI, které mnoho lidí, jako ztráta je vidět.
  • Standardní sada časných modelů nebude fungovat se všemi telefony chutné dohromady. Zatížení kontaktů je často problém. Aktualizace softwaru mohou nápravě situace.

Najděte ix35 nebo jiné auto na Marktplaats.nl.