Pouliční vítězové vyhraje auto vůbec

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Zřejmě víte loterii nebo slavné pouličních cenách. Velká peněžní odměna, zvaný Zip nehorázná lež, a tím zasáhne poštovní směrovací číslo a částka je distribuován přes určité rozdělení mezi účastníky s poštovním směrovacím číslem a účastníky ve zbytku okresu. Někteří lidé vyhrát, zatímco zbrusu nového vozu, před tím, než byl BMW, Audi dnes. Ale lidé jsou nyní tak nadšený? Čtyři ekonomové na to přišel a jejich závěr zní: Ne!

Dárek koně nemůžete podívat do úst, jak se říká. Je-li však v praxi scvrkává, je, že lidé si často myslí, že bych raději jen vzít peníze. To je samozřejmě není překvapující, protože peníze v kapse, můžete si dokonce určit, zda chcete koupit nové auto. Z 25 vítězů automobilů, kteří byli dotázáni ekonomy, vyhrál 21 ze svých vozů již prodané do šesti měsíců.

Proč loterie nadále rozdávat auta, pak se budete ptát. To je všechno marketing. To má co do činění s zvláštní fenomén, že loterie, která kromě finanční odměny také vozy lze vyhrát, lidé jsou atraktivnější (čti: pohledy), než když může být jen peněžní výhry vyhrál. Tyto vozy jsou tak čistý návnada a funguje to. Je zarážející, nicméně, že vítězové výhrou právě začali zajímat o nové (nebo novější) vozu. Část množství peněz, které je často strávené na.

Co ekonomové také všiml, že když někdo vyhraje zbrusu nové auto v sousedství, sousedé mají sklon ke koupi nového vozu (ER). I v případě, že jste vyhrál cenu. „Držet krok s Joneses“ Američané tomu říkají. Kromě toho šetření ukázalo, že ceny vítězové ulice nejsou přísně upravit své stravovací návyky. Lidé se šíří „pozitivní šok z příjmu“ přes celý zbytek svého života. Po šesti měsících, spěch je zpracován, protože tak velký, ani opět ceny na ulici. (Via: z24.nl)