BMW v celé své kráse: o 7 Series E38

Posted on 17.11.2017 in Общая категория by

Když Chris Bangle přišel obnovit zničit oddělení BMW, můžeme rozloučit s krásou jednoduchosti.

Zůstává osobní věc, samozřejmě, pokud zjistíte, že trochu potupu náramek práce. Čerpal mimo jiné nevzhledné série 7-E65, ao něco později známý 5-ti a 6-series E60 / 61 a E63. Ty by neměly být první v každém případě, pokud nefungují stejně ohromující. Ome Clarkson také zjištěno, že zadní řady 6 E63 vypadal, jako by návrhář usnul při kreslení kufr. A z tohoto úhlu pohledu na zadek části 6'er, chápeme, že podezření.

ošklivý

Kde Chris dělal, když ‚podal ve svých vzorů, nevíme, ale Bože, co to je ošklivé E65. V interiéru se zdá, že vynalezl levnou bollywoodský film a bude dokonce vypadat dobře v Cadillac Escalade.

V každém případě, ať to není příliš kyselá. Udělejte si chvilku nahlédnout do ochozu E38. Pro mě mluvíme o nejlépe vypadající BMW vůbec. I mimo ni; elegantní a nadržený. Který výrobce nyní dělá další vozy jsou navrženy tak podhodnoceny? Samozřejmě, že sousedé, že jste v čele organizace mafie, ale vypadají trochu dále než nos ze svých sousedů je dlouhá a vidíte BMW s míčky. Vzhledem k tomu, upřímně, jaké auto z té doby je tak nadčasový design, který „Dnes je stále velmi vhodný pro krátkodobé rázné ženy v domácnosti k lovu po levém pruhu?

sexy

Možná se divíte, proč byste si koupit nové 7-série. Skutečnost je již do značné míry Sieben představen v roce 1994, veškerý luxus, který si opravdu potřebujete. Adaptivní tempomat byl k dispozici, ale také velmi vzácné. Vidíme také masážní křesla, satelitní navigaci, TV, elektrické ovládání zadních sedadel ... co si jen vzpomenete. To se těší bohaté luxus a stavět kvalitu.

Po faceliftu v roce 1998, byly obdélníkové světlomety byly nahrazeny některé další piercing kopií. Bílé strojky byly dobrovolné, ale dělají auto spíš dolů. Vždy učinit. Také motoru přišel upgrade, ale jen vždy jít na 750i s tímto hedvábným 5.4L V12.